2737
2734
چون ازم پرسیدی بذار چند تا سوال ازت بپرسم شلوارت رو دم دستشویی درآوردی یا با فاصله زیاد ؟ فقط شلوار ...

سلام جلوی دسشویی سرامیک هست من روی فرش درآوردم شلوارمو بعد پام و گزاشتم روی سرامیک و رفتم، بعد لباس زیرم رو توی دسشویی دراوردم و دیدم ک افتضاح شده

جلوی دسشویی وقتی ک شلوار رو دراورد م احساس کردم رونم سرد شد ولی فکر نمی کردم اون وضع باشه ، همیشه پاهامو توی دسشویی میشورم پام خیس شد اصلا نتونستم نگا کنم ببینم پام خورده یا نه؟ 

سلام جلوی دسشویی سرامیک هست من روی فرش درآوردم شلوارمو بعد پام و گزاشتم روی سرامیک و رفتم، بعد لباس ...

فرش رو هم ب شوهرم گفتم چک کنه وقتی تو دسشویی بودم اونم قشنگ نگاه کرد و گفت تمیزه چیزی نریخته

میدونی چی اعصابم رو ب هم میریزه میگم اون همه خون توی شرتم میشه ب شلوار نخورده باشه؟

ب نظر شما میشه همچین چیزی؟

خودت هم ب بغله کشه شرتم تا ی مقدار ب سمت وسط کلا خون بود، توی دسشویی ک دست زدم خون ب دستم سرایت کرد تازه ی تازه بود .

شوهرم میگه شاید شلوارتو دراوردنی جلوی دسشویی اون جوری شده

نمیدونم دوستم دارم روانی میشم ب خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطر ه وسواسم اینطوری میگی خواهر؟ یا نه خدا لعنت کنه شیطان رو از دیشب استرس نجس شدن خونه رو گرفتم ...

نه صرفا نظرم رو گفتم

بیخیال بشی برات بهتره

برای این که نظرم رو قطعی بهت بگم یه سوال دیگه هم می پرسم

پاهات رو از بالا آب گرفتی یا نه فقط پایین پاهات اومدنی بیرون آب گرفتی؟  

2738
پس به نظرم تا جایی که با پای خیس راه رفتی نجس شده باشه 

ی بار زنگ زدم قم مرکز پاسخگویی ب سوالات شرعی 

با ی خانومی ی همچین سوالی رو مطرح کردم ایشون گفتند شما ی چیزی رو دیدی مثلا رفتی دسشویی دیدی شرتت نجس شده  و قبل از اون نمی دونستی

شما فقط وظیفه داری همون شرتت رو عوض کنی و خودتو بشوری همین

چون قبل از اون چیزی نمی دونستی همه جا پاکه 

الان شما میگی نجس  شده 

من چیکار کنم؟.

هر کی ی چیزی میگه😔😔😔

ی بار زنگ زدم قم مرکز پاسخگویی ب سوالات شرعی  با ی خانومی ی همچین سوالی رو مطرح کردم ایشون گفت ...

چون گفتی پات رو از بالا آب کشیدی این رو گفتم

خودت قشنگ با همه ی جوانب بسنج ببین تهش به چه نتیجه ای می رسی بر همون اساس عمل کن

ولی در کل به همون چیزی که از قم بهت گفتن عمل کنی بهتره