2733
2739

من وقتی ۱۸ سالم بود جدا شدم ...از شوهرم ن بصورت رسمیا فقط خونه هامون جدا کردیم و مهریه گذاشتم

الان ک تولد۲۱ سالگیم گذشت تو خونه ی مادرمم و طلاقمم گرفتم دیگ ولی اصلا زندگی طبق تصوراتم پیش نرفت

حاصل ۳ سال دوندگی تو دادگاهم حول و حوش ۲۰۰ میلیون شد ک بدرد هیچی نمیخوره😔

این ۳ سال اگ کافه رفتم پشت سرم ی خری از فامیل پیغام داد ببینمش میزنم تو گوشش

ب هر کی از فامیل پناه بودم میخاست بکنتم...رک میگم از پسردایی و خاهرزاده ناتنی بگیر تا دامادم...

اگ بت رفیقام رفتم بیرون مادرک زنگ زد ب همه ک وای. ج...نده شدابرومو بیشتر برد

عاشق یکی شدم شد تموم زندگی ۳ روز پیش عروسیش بود

شوهرم تونست یجورس ابرومو تو کل شهر برد همه ب فاحشگی میشناسنم😢😢

رو ندارم جایی برم سر بلند کنم

من  ی خطای کوچیکی کردم ولی اصلا دال بر فاحشگیم نبود ولی بلاخره خانواده همسرم با نفوذ بودن و تونستن ابرومو ببرن

امشب یواشکی رفتم پیجشون

از شمال تا جنوب سفر رفتن....

انواع مهمونیا جشن تولدا..خوشیا...😢😢😔😔تو خونه ی من ابجیشو سوپرایز کرده بود

شاید باورتون نشه چقد وحشی و عوضی یودن کتکم زدن لباسامو پاره کردن تو تنم ازم فیلم گرفتن

ولی یجوری تو مردم خودشون و انسان و با فرهنگ نشون دادن ک انگار چ خرای مهم و مهربونین

شوهرم اصلا نمیزاشت درس بخونم کاری کنم فقط ب خاهراش ب طرز بیمارگونه ای اهمیت میداد و تو چشم مردم بالا میبرتشون..😔😔😔

الانم شدن ی گروه همه جا ابرومو میبرن و خوشن

ولی من چی این ۳ سال مثل سگ زندگی کردم...نمیدونم خدا نمیخاد منو خوشبخت کنه چقدر دیگ خدایا نزدیک ۴ ساله ی روز خوش ندیدم😔

.....

به نظرم باید نقل مکان.کنین ..یه جای دیگه با آدمای دیگه زندگی جدید شروع کنی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه بگی چکار کردی؟!

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

چقدددسخت گذشته بهت عزیزم😑

عزیزم توکل بخدااکن بهترین بخواه سرراهت قراربده خوشبختت کنه....❤💝

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

من جات بودم از اون شهر میرفتم یه سهر دیگه با پولم یه کاری رو شروع میکردم

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

عزيزم مشکل اول ازچي وکجاشروع شد؟باهمسرسابقت دوست بودين؟

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا

چیکار کردی که میگی یه خطای کوچیک کردم؟

کی لباستو پاره کرد ازت فیلم‌گرف؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین دنبال خوشبختی تو وجودت خودت باش

اگر بخوای خوشبختی و خوشحالی رو با اومدن یه ادم دیگه تو زندگیت تجربه کنی مطمئن باش هیچوقت این اتفاق نمیفته

چون بهترین ادمم کنارت باشه تو تو درون خودت ادم خوشحالی نیستی

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2706