2752
2734
عنوان

من عقده ای شدم😔شایدم بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 33 پست
همین خواهراش نمیذاشتن زندگی کنیم اتیش مینداختن تو زندگیمون شوهر منو واسه خوشی و گردش خودشون میخاستن

پس شوهرت یه خاله زنک بی عرضه ست که لیاقت نگه داشتن زن و زندگیشو نداش بذار با همون خواهراش خوش باشه بهتر که خلاص شدی

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا الان ۳ ساله ک اونا خوشن و من نه...دیگ تحملم حدس داره.... من هر چی تلاش میکنم ب خوشبختی نمیر ...

اره ولی میبینی که بعدش برعکس میشه تو خوشی و اونا..

اخی عزیزم،،خیلیا مثل تو هستن،،لازم نیس غصه بخوری،،خودتو با چیزایی که داری سرگرم کن و اصلا بهش فکرنکن،،،درضمن همیشه نفرینت پشتشونه این خوشی ها دوام نداره..

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
الان پشیمونم...باید میجنگیدم ...ولی یادمه اون روزامو...بریده بودم از دست خودشو کاراش..محدودیتاش...

انشالاه بخت بهتر از اون نصیبت میشه

انشالاه تمام دخترای دم بخت خدا ادم مناسب سر راهشون قرار بده پنج تا صلوات میفرستم

اره ولی میبینی که بعدش برعکس میشه تو خوشی و اونا.. اخی عزیزم،،خیلیا مثل تو هستن،،لازم نیس غصه بخوری ...

آبرومو بردن تو کل شهر 

همه فک میکنن من فاحشه م خدا لعنتشون کنه نمیبخشمشون ب هیچ وجه

.....
آبرومو بردن تو کل شهر  همه فک میکنن من فاحشه م خدا لعنتشون کنه نمیبخشمشون ب هیچ وجه

الان خونه مادر پدرتی گلم 

خب توام زندگی کن برو سفر حالت خوب میشه 

توام کار کن برا خودت سر گرم باش