2733
2739
منم شنیدم چند قطره آبلیمو اضافه کنی موها سایه روشن میشه
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یادم اومد اینجا خوندم:

رنگ سایه روشن یعنی اینکه من موقع رنگ کردن موهام ٬ نه از ریشه رنگ میکنم و نه همه موهام رو رنگ میکنم .

از ریشه چون خیلی مواد رنگ آسیب میزنه به موهام رنگ نمیکنم . چندتا دسته از موهایی که دوست دارم رنگی باشن رو جدا میکنم ٬ رنگی رو که آماده کردم میزنم بهش و توی فویل می پیچم و با گیره نگهش میدارم . ( موقع درست کردن رنگ توی دوتا ظرف جداگانه مخلوط میکنم رنگ رو با اکسیدان . یعنی اکسیدانِ یکی شو بیشتر میزنم و چند قطره آبلیمو بهش اضافه میکنم ) اینجوری رنگ موها سایه روشن میشه . یعنی یک قسمت ازموهام خیلی نامحسوس از دسته دیگه موهام روشن تر میشه . وقتی کل موهاتو باهم سشوار کنی انگار که نور می تابه به مووهات و سایه روشن شده موهات

http://victoriaa929721.blogfa.com/post/879/%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2740