2733
2734
عنوان

حسابدار داريم؟ يه لحظه مياين

63 بازدید | 12 پست

بچه ها من كارشناسي حسابداريم ولي تاحالا كار نكردم

به نظرتون چطور بايد شروع كنم كار كردنو؟كسي حسابدار صفر استخدام ميكنه؟ مثلا كمك حسابدار بشم كارو ياد بگيرم؟تو دانشگاه با هلو كار كرديم ولي حدودي يادمه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو دوره حسابداری ببین

خب هركي يه نرم افزاري داره

يكي هلو يكي سپيدار يكي همكاران يكي رافع

كدومو برم دوره ببينم؟ بعدش تو دانشگاه دوره ديده بوديم ديگه

2731
خب هركي يه نرم افزاري داره يكي هلو يكي سپيدار يكي همكاران يكي رافع كدومو برم دوره ببينم؟ بعدش تو د ...

نه یه سری دوره ها هست ۴ تا نرم افزار رو یاد میدن مثلا ارفع نوسا صبا هلو چیزایی که رایج تره

نه گلم اگه پارتی داری ازشون استفاده کن ولی اگه نه که اون هیچ ساکن کجایی اگه تهران که چه بهتر اگه نه بنظر من حتما برو تهران البته اگه شرایطشو داری ببین من باختم از این رشته تو ایشالله نبازی  حتما سعی کن شده یکسال هم شد کارآموزی کن بخدا من جایی پیدا نکردم شهرستان بودم شرایطشو نداشتم برم تهران اینجا هم کسی قبول نکرد از صفر شروع کنم چون همه دنبال ادم سابق دار میگشتن 😭😭😭😭😭 باختم بدم باختم  

2738
نه یه سری دوره ها هست ۴ تا نرم افزار رو یاد میدن مثلا ارفع نوسا صبا هلو چیزایی که رایج تره

کجا بابا سال ۹۶ خودم رفتم دوره اونم ۱۰ جلسه فقط حسابداری تولیدی رو گفتن چیز خاصی هم نمیگن همه حرفای دانشگاه با نرم افزار سپیدار ولی چون سابقه ندارم برای من فقط هزینه شد ۳۵۰ تومن  کلی هم وعده دادن هیچی به هیچی

نه گلم اگه پارتی داری ازشون استفاده کن ولی اگه نه که اون هیچ ساکن کجایی اگه تهران که چه بهتر اگه نه ...

عزيزم چرا؟ رايگان بگو ميام كارآموزي رو هوا ميبرنت

کجا بابا سال ۹۶ خودم رفتم دوره اونم ۱۰ جلسه فقط حسابداری تولیدی رو گفتن چیز خاصی هم نمیگن همه حرفای ...

بايد يه جا اول بري كارآموزي سابقه بشه

عزيزم چرا؟ رايگان بگو ميام كارآموزي رو هوا ميبرنت

تو هر شهری اینطوری نیست من نتوونستم الانم تا ۳۰ سال رو بزور قبول میکنند من سنم بالاست بعد که بحرفش میاد همه میگن سن یه عدد

بايد يه جا اول بري كارآموزي سابقه بشه

کجا برم اون موقعی که باید قبول میکردن برم قبولم نکردم الان دردش سنم تازه دو ماه یه جای پرتی سر زدم گفتم درست راهش دور ولی برم سر بزنم رفتم کلی هم هزنیخ آژانس اخر سر برگشت میگه عذر میخوام ما متاهل میخواییم 😢😢😢😢 یعنی داشتم منفجر میشم اینجا گلم ایران یا باید سهمیه داشته باشی یا پارتی تمام  حیف از عمرم 😭😭😭