2752
2734
عنوان

کیا کبد چرب دارن؟؟ بیاین از تجربه تون برای درمان بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 43 پست

نیم کیلو انجیر خشک شده بخر در یک شیشه درپوش دار بریز بعد تا وقتی روی انجیر بپوشه سرکه سیب بریز سرشو مجکم ببند هوا نخوره تا یه هفته نگهدار تا سرکه کامل انجیر را نرم کنه بعد از یه هفته هر روز صبح با معده خالی و ناشتا ۴  انجیر در بیار بخور کلا از چربی کبد خلاص میشی. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بعدش چی شد ؟؟؟؟

ی ماه دیرتر رفته بودم کبدم از کار میفتاد...رژیم شدید گرفتم ۱۰ک وزن کم کردم با اینک لاغررر بودم فعلا رسوندم به ۲ تا باز بیاد پایینتر

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2731
خب بعدش چی گفت دکتر؟ دارو داد؟ شمام اضافه وزن داری؟

ن من خیلی لاغر بودم..رژیم حذف چربی شیرینی گوشت و.‌‌‌...کلا آب‌پز همه چی دیگ..و ورزش...قرص،نداره ک فقط لیورگل میدن باید رژیم بگیری...من بعد ۴ ماه رژیم سخت یک گرید اومده پایین

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خب خداروشکر عزیزم خاکشیر زیاد بخور

اره اونم میخورم...کبد بیماری خاموشه تا از کار نیفته علامت نشون نمیده بلید سونو بری حتما 

آره عزیزم منم باید برم یه چکاب بدم  از الان استرس گرفتم

حتما برووو بعضی مریضیها بدون چکاپ و سنو نمیشه تشخیص دا.د اگ زود بفهمیم به دارو و‌‌‌‌...رفع میشه ولی خدایی نکرده دیربریم دیگ....

اره اونم میخورم...کبد بیماری خاموشه تا از کار نیفته علامت نشون نمیده بلید سونو بری حتما 

شما غذاهاتون چرب بود قبلش؟؟

من غذاهامو کلا کم روغن درست میکنم

فقط مشکلم پرخوریمه که باعث چاقیم شده

البته دو هفته س دارم رعایت میکنم

خداروشکر که پایین اومده برای منم دعا کن

الان تازه شدم گرید ۲...هنو باید رعایت کنم ولی خب مث قبل دیگ رعایتم شدید نی...در حد نخوردن فست و فود و تنقلات و سرخ کردنی

2706