2733
2739
عنوان

کرونا دارم عفونت زده به ریه ام 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 20141 بازدید | 81 پست
اون دارو هایی که گفتید آزمون وخصلا هست روی ۹۹درصد از بیماران جواب نمیده

خب باید مصرف بشه که ببینن جواب میده یا نه ..همینطوری بشینن عفونت بزنه ریه رو خراب کنیه...یه چیزی میگی ها ....مگه میشه هیچی مصرف نکرد 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدن درد شبا امونمو میبره دیشب زد به کتف هام و دستم فلج شد بعددرست شد بویایی چشایی ک کلا ندارم صفررر ...

الهی به حق امام هشتم شفابگیری انشالله این مرض ریشه کن بشه 😭😭😭

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
بدن درد شبا امونمو میبره دیشب زد به کتف هام و دستم فلج شد بعددرست شد بویایی چشایی ک کلا ندارم صفررر ...

وای خدالعنت کنه هرکی کرونارو ساخته. عزیزم دلم ریش شدبرات. شوهرمنم رعایت نمیکنه میترسم. شماچطورگرفتی؟ 

2731
دگزا تو فاز سوم میزنن خودسر نباید بزنه زود بزنه خطرناکه بهترین راه رفتن دکتر و گرفدن داروئه مامان من ...

خب من نمیگم بره دگزا بزنه که سرخود دارو مصرف کنه...من به دوست دیگه ای گفتم که دارو برای درمان وپیشگیری از عفونت شدید داره....استارتر هم باید از اول میرفت متخصص ودارو مصرف میکرد تا بیماریش شدید نشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خب اون تنگی نفس یعنی حداقل ۵الی ۶روز از دوره بیماری گذشته

نمیدونم شاید

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
خب باید مصرف بشه که ببینن جواب میده یا نه ..همینطوری بشینن عفونت بزنه ریه رو خراب کنیه...یه چیزی میگ ...

باید حتما بره بیمارستان وبستری بشه تا داروهای مختلف رو روش آزمون وخطا کنن،ممکنه همین دگزا متازون شرایط ایشون رو سخت تر کنه ،نمیشه خارج از بیمارستان دارو مصرف کرد به خصوص که تنگی نفس داره

2738
خدایا منم امروز شوهرم تب و لرز کرده حالت تهوع هم دارع خوابیده نمیدونم کرونا یا نه چیکار کنم برم از ...

عزیزم بهتره پیش پزشک برن با معاینه نیاز به تست باشه میفرستن

رزا پارکس یک زن سیاهپوست بود که در سال ۱۹۵۵ از دادن صندلی اتوبوس به یک مرد سفیدپوست خودداری کرد و بازداشت شد.او جایگاه بزرگی در تاریخ مبارزات مدنی آمریکا دارد چون در مقابل یک قانون ظالمانه ایستاد.
سلام عزیزم منم همین طورم بهتز شدی؟

سلام گلم بله به یاری خدا و امام زمان خوب شدم🌸🌷

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
واسه سلامتییت حمد میخونم

ممنونم گلم من برای‌سلامتی شما حمدخوندم🌸

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

نترس من همسرم و دختر پنج ساله وشش ماهم گرفتن بچه هام خیلی سختشون بود تا دو هفته تبشون که اصلا پاین نمیومد با دارو کم‌ میشد دختر کوچیکمم تنگ نفس وسرفه خشک من دارو سرما خوردگی داذ

دم اصلا تاثیر نداشت تا شوهرم گرفت فقط سرفه داشت ریه هم درگیر بود رفتیم ممنون تست دادیم دیدیدم بله بچه هام دوتا مثبت بودن همسرمم ازشون گرفت دوره سختی بود هرکی بدنش یجور جواب میده من همسرم سختش نبود فقط سرفه خلط دار داشت الان دوماه گذشت

2706