2737
2734
عنوان

کرونا دارم عفونت زده به ریه ام 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 20141 بازدید | 81 پست
عزیزم دکتر ریه چه داروهایی بهتون داد؟منم احساس فشار رو قفسه سینه میکنم تواین اوضاع هم میترسم برم بیم ...

۶عدد سروم سفتریاکسون که گفت بایدهر۱۲ساعت یه سروم‌بگیری.. قرص هیدروکلرکین،،ناپروکسن،،فاموتیدین

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکتر ریه چه داروهایی بهتون داد؟منم احساس فشار رو قفسه سینه میکنم تواین اوضاع هم میترسم برم بیم ...

من اسم داروهاموبرات نوشتم ولی‌ داروهای هرکسی رو پزشک بر حسب درصدعفونت و اینا واسش مینویسه اشتباهه که داروهایی که برای‌یکی دیگه تجویزکردن رواستفاده کنی به نظرمن بارعایت نکات بهداشتی حتما به پزشک مراجعه کن چون اگرزوداقدام‌کنی امکان وشانس بهبودخیلی بالاست اما اگردیراقدام بشه خدایی نکرده ممکنه منجر به پشیمانی‌بشه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
۹۷

سلام عزیزم کدونات خوب شد؟

راهنماییم کن توروخدا

مامانم امروز سی تی اسکن بود 

گفتن یکم از ریه ات درگیر سدفردا برو پیش متخصص که دارو بده

خیلی نگرانم 

توروخدا راهنماییام‌کن ک چیکا کنم زود خوب بشه

2731