2737
2739
عنوان

پیشنهاد به تیم فنی سایت

474 بازدید | 11 پست

سلام به همگی روز بخیر 

نمیدونم دقیقا پیشنهادم به کدوم بخش مربوطه، پس فقط اشخاصی که ممکنه بتونن پیشنهادم رو به گوش مسئول برسونن تگ میکنم

@مونا_تهرانی    

@نی_نی_یار_5    

@امیر_فنی    

و حالا پیشنهاد:

لطفا امکانی برای تاپیک ها فراهم کنید که بشه فقط پست های استارتر اون تاپیک رو‌ خوند.

چون مثلا استارتر  ماجرایی رو تعریف کرده و به هر دلیلی بین پستهاش چندین صفحه فاصله افتاده ! خداییش من حوصله ام نمیکشه چند صفحه پست نامربوط بخونم!! از اونور فضولیم هم ولم نمیکنه!!!

دوستان موافق، لایک لطفا

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

خیلی قابلیت ها میشه به سایت اضافه کرد منتهی تیم برنامه نویسی سایت خوابن انگاری

عیب رندان مکن ای زاهده پاکیزه سرشت                     که گناه دگران برتو نخواهند نوشت.                             من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش.                       هرکس ان درود عاقبت کار که کشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون طوری که دیگه تبادل نظر نیست😕

نمیگم که بقیه پست نذارن ، ولی بعضی تاپیک ها آدم فقط میخواد ماجرای اسنارتر رو بخونه، نه صد تا پست«خوب» « کجایی»«کو» و …

امکانش باشه که بتونیم فقط پستهای استارتر رو بخونیم، هرکی هم میخواد از اون قابلیت استفاده نکنه و همه پستها رو بخونه

روز اول تغییر سایت گفتم اونجا که میخوای پست رو حذف کنی نوشته" مطئن " هستین؟ غلط املایی داره هنوزم ه ...

جدی؟؟؟ دقت نکردم😄

نمیگم که بقیه پست نذارن ، ولی بعضی تاپیک ها آدم فقط میخواد ماجرای اسنارتر رو بخونه، نه صد تا پست«خوب ...

اها اونطوری خوبه اگه بشه

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2740
روز اول تغییر سایت گفتم اونجا که میخوای پست رو حذف کنی نوشته" مطئن " هستین؟ غلط املایی داره هنوزم ه ...

خداییش من هنوز ندیدم

از این به بعد دقت میکنم ببینم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام