2752
2734
عنوان

معجزه

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم همیشه خدا هست و خدا هست و خدا هست. توی شرایط سخت زندگی اگه دلمون به بودنش قرص نباشه که زی ...

خدا چرا همه چیو از دست من میگیره هر وقت خوشحالم یه کار میکنه از دست بدم ازم میگیره مگه من چی خواستم تو این دنیا

منم حال دلم خیلی خرابه  یه لحظه آرامش ندارم  منکه زیاده خواه نبودم  مگه از خدا چی ...

منم😢

خدایا مگه من چیکار کردم ک مستحق این همه سختی و غمم،پس کی ب دادم میرسی😭

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

فداتشم شاید این چیزی که اسمشو میزاری بدشانسی و ندیدن و ندادن خدا.... به صلاحت نیست....

گاهی خدا نده خیلی بهتره

ماهور کوچولورو دیدی تو اینستا ؟ میخواد شیشه پاکن رو بزنه تو چشمش... مامانش نمیزاره هی میگه مامان توروخداا یه کوچولو بزنمممم.... بعدم میگه بزنم میسوخه؟ چجوری میسوخه....؟ شمام الان همون ماهور کوچولویی و خدا بهتر از مادر و هر کسی مواظبته ، ندیدن و نشنیدن از صفات خدا ی بزرگ نیس. بهش اعتماد کن ⁦❤️⁩

یه جست و جو کن تاپیک معجزه های زندگی و حاجت روایی تجربه های خوبی نوشته 

من نمیدونم تو چه جور ادمی هستس نمیدونم خوبی یا بدشاید همه کلرهای خدارو موبه مو انجام دادی ولی باز غصه داری به هرحال سعی کن چند قدم ازخوبی های الانت بیشتر بری منم زندگیم غصه دارم گناهام زیاد شده افسرده شدم انشالله جواب میگیری شروع کن به دکر است۱فار روزانه انشالله خدا خودش کمکت کنه ایه الکرسی خیلی خوبه همیشه بخون سعی کن همیشه به ایمه توسل کنی اونا واسطه میشن و خدا جوابت رو میده دلشکسته ای برامنم دعا کن 

خدا چرا همه چیو از دست من میگیره هر وقت خوشحالم یه کار میکنه از دست بدم ازم میگیره مگه من چی خواستم ...

گاهی ما رفتاری میکنیم که داشته هامون رو از دست میدیم و بعد میندازیمش گردن خدا.

به خدا خدا اون بالا ننشسته که حال بنده ای رو بگیره. خدا رحمتش خیلی از غضبش مقدم تره. یه بار یه کتاب میخوندم راجع به دلایل معلولیت نوزادها و نواقص مادر زادی. دیدم چقدر پدر و مادر تو این موضوع دخیلن و بعد از تولد طفل میگن خدایا چرا ما؟؟ یا تو حالت خیلی خاضعانه میگن خوایت خدا بود.

همه ی زندگی و حساب کتابهای ما هم همینطوره. خدا بیشتر از هر کسی به بنده هاش مهربونه و اگه خواسته ای رو اجابت نمیکنه مصلحت بنده اش رو اینجوری دیده.

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
منم همچنین  بخدا روزی هزار بار آرزوی مرگ میکنم  این بلاها چی بود سرم اومد کی تموم میشن& ...

وای دقیقا

زیر فشار غم و این سختی له شدم دیگه 

خسته شدم،زندگی اگه خوبه اگه بده دیگه نمیخوام بسه دیگه

خدا اگه تو سختی ب دادم نرسه پس کی برسه

نمیدونم چیکار کنم همه درا ب روم بستس

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
😭😭😭واقعا کاش منم بفهمم دلیلش چیه والا ما آزارمون به مورچه هم نرسیده تا حالا 

عزیزم راضی باش به رضای خدا اون مصلحت ماروبهترمیدونه ببین بهت سلامتی داده ایناهمش یه امتحان مثل معلم ازدانش اموزاش امتحان میگیره تابه خودشون ثابت کنه  تو کلاس چهرتبه ای دارن درحالی که معلم خودش ذانش اموزش رو میشناسه همه ما توزندگیمون یه مشکلاتی داریم وباید صبزکنیم به وقتش یا حل میشن چه بهتر حل نشدنم حتما این رنج قسمتمون هست وبایدتحمل کنیم

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  
وای دقیقا زیر فشار غم و این سختی له شدم دیگه  خسته شدم،زندگی اگه خوبه اگه بده دیگه نمیخوام بس ...

دقیقا اخه یه اتفاق خوب که تا تهش خوب باشه من سرما راحت بذارم رو بالش بگم شکرت نبوده یه گره انداخت خدا تو کار من باعث شد من ۲ نفر رو با هم از دست بدم

2706