2733
2734
عنوان

معجزه

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 37 پست
وای دقیقا زیر فشار غم و این سختی له شدم دیگه  خسته شدم،زندگی اگه خوبه اگه بده دیگه نمیخوام بس ...

دقیقا حال منه خواهرجان 

پس کی به دادم میرسه 

من دیگه بریدم نمیتونم نفس بکشم 

منیکه راضی نمیشم دل کسیو بشکنم چرا این همه بلا سرم اومد ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا حال منه خواهرجان  پس کی به دادم میرسه  من دیگه بریدم نمیتونم نفس بکشم  منیکه ...

منم همینو میگم ۳ ساله من درگیر مشکلم تا میاد حل بشه نمیشه من الان میخوام الان داغونم تا کی باید صبر کنم اخه

منم همینو میگم ۳ ساله من درگیر مشکلم تا میاد حل بشه نمیشه من الان میخوام الان داغونم تا کی باید صبر ...

منم دوساله 

زندگیم خراب شده 

باور میکنیی یه قاشق غذارو هم باآرامش نمیخورم 

زهرمارم شده 

منکه جوونیم رفت چه فایده داره 

من الان میخوام خوشبحت باشم 

الان میخوام بخندم

خدایا معجزه کن 

2731
منم همینو میگم ۳ ساله من درگیر مشکلم تا میاد حل بشه نمیشه من الان میخوام الان داغونم تا کی باید صبر ...

عزیزم چاره ای بجز صبر نداریم من هفت ساله زجر میکشم ولی مگه قرار نیس هممون بمیریم پس چراخودمونو اذیت کنیم مشکل هست خودمون باید روحیه بدیم ناامیدی خیلی بده شکر گذار چیزای باش که خدا داده

منتظر روزای بهترم ✌
منم دوساله  زندگیم خراب شده  باور میکنیی یه قاشق غذارو هم باآرامش نمیخورم  زهرمارم ...

زندگی من گره افتاده توش باز نمیشه دلم از همه جا شکسته همه درا به روم بستس انگار....یعنی میشه این روزا معجزه شه

عزیزم چاره ای بجز صبر نداریم من هفت ساله زجر میکشم ولی مگه قرار نیس هممون بمیریم پس چراخودمونو اذیت ...

خدا خیلی دل منو شنونده چیزی که حساس بودم و سرش غصه میخوردم سرم اورد  

خدا خیلی دل منو شنونده چیزی که حساس بودم و سرش غصه میخوردم سرم اورد  

انشالا مشکلت حل شه گلی هممون مشکل داریم فقط صبر وتوکل سخته میدونم ولی چاره چیه پایان زندگی مگه مرگ نیس پس غصه چرا 

منتظر روزای بهترم ✌
2738