2737
2739

بچه ها شوهرم شورشو دراورده مامانشو دوتا پسرامونو انداخته با من خودش صبح و ظهر و شب ورزش میکنه الانم هنوز خونه نیومده دارم از عصبانیت میترکم قول داد امشب ده بیاد هنوز نیومده مامانشم راضی نیست حرف هیچکدوم از مارو گوش نمیکنه بهم گفت توروخدا کمکم کن قهرمانی مسابقه بدم یه اشتباهی کردم قبول کردم حالا موندم توش 

بزارید بقیه اخلاقاشو بگم راهنماییم کنید ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تمام حقوقش دست منه همه رو دارم پس انداز میکنم اگه هرچی هم بخرم نخرم بریز بپاش کنم هیچی نمیگه 

هروقت جایی بخوام برم سرکارم باشه میاد میبرتم محبت کلامیش خیلی خیلی بالاست خونه هم که باشه کمکم میکنه 

ولی این ورزشش دیوونم کرده چندتا گروه ورزشی داره به منم میگه برو فعال باش و ورزش کن وقتت پر بشه کلاس برو...

عزیزم مگه تو خودت رشتت روان شناسی نیست🤔🤔😏

من کارشناس روانشناسی عمومی خوندم گلم البته که تو زندگیم خیلی استفاده کردم اما اول اینکه دوره ی کارشناسی بیشتر شناخت مراحل رشدی و روانشناسی کودک و شناخت بیماریها هستش ومن برای اینکه بتونم کامل ازش استفاده کنم باید تا دکترا بخونم و دوم اینکه خیلی چیزا رو با تجربه میشه یاد گرفت واقعا گاهی توصیه ی یه فرد کاملا معمولی و بی تخصص میتونه راهگشا باشه 

2738
رزمی عزیزم البته پسرمونم چندتا مدال اورده  برای بعد کرونا تمرین میکنه میخواد mma شرکت کنه  ...

آخه بعضی از رشته ها هنوز اجازه کار ندارن چون مبارزه تن به تن هستن 

موفق باشه و پیروز 

بقیه شرایطش که گفتی مشکلی نبود این کارشون یکم مدیریت میخواد همین ساعت مشخص بزاره 

آخه بعضی از رشته ها هنوز اجازه کار ندارن چون مبارزه تن به تن هستن  موفق باشه و پیروز  بق ...

میره پارک و بام با شاگرداش تمرین میکنه پسرامم میبره ولی یه هفته ست لج کردم بهش گفتم تو میری بسه بچه هامو دیگه جدا نکن 

2706