2752
2734
از این به بعد یه پارتنر غیرتی دارییییی

😂😂😂😂

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
اون که دیگه خیلی کراشمه

وای ژووون😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سردار آزمون ک زن گرفت و شکست عشقی خوردم😂🥲

آخی😂😂😂

ینی انقد رو فرهاد مجیدی حساس بودم که اسمش که میومد از خود بی خود میشدم😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2731
میکروبلیدینگ خیلی پول توش زیاده...اگه خواستید اونم هست. 

نه 

من چون کاشت با پودر و رفتم ۳۰تومن لوازم خریدم 

الان ژل و بخام برم دو تومن لوازم میشه 

چهارتومن هزینه کلاس 

دو تومنم حالا اون وسطا خرج اضافه ای بود وهزینه رفت و آمد 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
به نظر من  تو همین حیطه متخصص شو خوب خوب ک یاد گرفتیش بعد برو سراغ ژل

منظورم کاشت ناخن با ژل بود دوستم بد توضیح دادم فک کنم 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
آره😁

از بازیکنای الان مهدی مهدیپور خیلی فیسش خوبه، حسینی هم قشنگه

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻
‌مربی استقلال منظورته ؟ این ک پیره فک کنم چن سالشه؟

وای نههه

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻
از بازیکنای الان مهدی مهدیپور خیلی فیسش خوبه، حسینی هم قشنگه

آره

ولی هیشکی فرهادم نمیشه😍😍😍

خسرو حیدری رو هم دوس داشتم🥲