2733
2734
عنوان

وز مو🥺

136 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

اقا من موهام پایینش فر فروعه

بالاش صاف

خیلی پرپشته خدا رو هم شکر ولی

۲۴ ساعت با هم پیوند ناگسستنی میدن

و گره میخورن

وزم داره

راه حلی دارین؟

اسپری خاصی چبدونم چیزی

هم گره هم وز

هم شونه میکنما صب پامیشم عین جنگلیاس🤣

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرم کریستال دوفاز بگیر اسپری کن روموهات عالیه

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2728
سرم کریستال دوفاز بگیر اسپری کن روموهات عالیه

مرسی عزیزم🥰🥰چربو چیای نمیشه؟ 

ی مدت سرم سریتا داشتم ممولی بود اینو میزنم پس

نفهمیدم چی گفتی گلم😅بعد حموم بزن رو موهات چرب کن اثر میکنه

اهااان بعدش

فک کردم قبلش

مرسی عزیزم  

2738
مرسی عزیزم🥰🥰چربو چیای نمیشه؟  ی مدت سرم سریتا داشتم ممولی بود اینو میزنم پس

نه عزیزم اصلا 

ببین از حموم که میای اب موهاتو با حوله بگیر و سرم رو خوب تکون بده و اسپری بزن به موهات اصلا نه چرب میشه نه هیچی بعد که موهات خشک شد شونه بزن ببین چقدر موهات خوب شده نه دیگه گره میخوره نه وز میشه میخوای عکسشو برات بفرستم که بدونی چی بخری؟؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
نه عزیزم اصلا  ببین از حموم که میای اب موهاتو با حوله بگیر و سرم رو خوب تکون بده و اسپری بزن ب ...

اخ جون چ عالی همین فردا میرم سراغش

خیلی لطف میکنی ممنون میشم🥰🥰❤️❤️اگر حوصله داری ممنون میشم

اخ جون چ عالی همین فردا میرم سراغش خیلی لطف میکنی ممنون میشم🥰🥰❤️❤️اگر حوصله داری ممنون میشم

بیا عزیزم فقط سخت گیر میاد باید بگردی من خودمم مشکل ترو داشتم از این که میزنم خیلی راضیم امیدوارم گیرت بیاد گلم 😘

بیا عزیزم فقط سخت گیر میاد باید بگردی من خودمم مشکل ترو داشتم از این که میزنم خیلی راضیم امیدوارم گی ...

مهربوننننم ممنونم واقعاااا🥰🥰🥰🥰

مهربوننننم ممنونم واقعاااا🥰🥰🥰🥰

فداتشم 😘