2733
2734
عنوان

هر چی خونه مادرشوهرم خراب شه یا بشکنه میندازه گردن من

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 53 پست
ای وای از الان اینه خدا به فریادت برسه فقط دیگه نرو به هیچ وجه ممکن باور کن داری اشتباه میکنی همین ...

تو این دوسال ک نامزدم انقدر حرفا بهم زد ک اگه نامزدم طرفمو نمیگرفت تا الان شیش طلاقه میشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من13ساله عروسشم.یه بار تلفن خونشون زنگ زد مادرشوهرم پایین بود منم خونشون بودم نمیدونم چی شد من جواب ...

دیگه برا شما نوبره والا من بودم نمیرفتم من ۳۰سال ازدواج کردم شاید باور نکتی تا الان خونه مادرشوهرم غذا سیر نخوردم جوری نگاه میکنن کلا اشتهام کور میشه تو عید اجیل نمیخورم فقط چایی خخخ

وایی بنظرم جا داره قهر کنی و اصلا نری خونشون

ن ن دگه نمیرم دگه

برای عقدم لباس نگرفت تمام دوستام کت و شلوار میگرفتن برا من سومیز ۴٠تومنی ن دسته گل حتی قرانم نگرفت

ن جشن کرف برام ن طلا خرید ن هزارتومن ب همسرم کمک میکنه

2731
گف بیا چایی داشتیم چایی میخوردیم بعد پاشدم ظرفای نشسته ناهارو چایی رو شستم شب خاستیم بریم بیرون رفتم ...

ناراحت نشی ولی خودت بهش رو دادی.

من پنج سال عروس خونواده بودم هرسری میرفتم انگار بار اولم بود میرفتم خونشون.نه زیاد صمیمی میشدم نه خودمو میگرفتم همیشه هم با احترام جوابشونو میدادم.

یه سینی چایی میوردم خدا بیامرزدش اینقدر خوشحال میشد تشکر میکرد که تو چرا پاشدی.

دیگه برا شما نوبره والا من بودم نمیرفتم من ۳۰سال ازدواج کردم شاید باور نکتی تا الان خونه مادرشوهرم غ ...

ماهم الان5ماهه قطع رابطه ایم.دیگه کلا مارو فراری دادن.به پسرشم رحم نکرد

دیگه برا شما نوبره والا من بودم نمیرفتم من ۳۰سال ازدواج کردم شاید باور نکتی تا الان خونه مادرشوهرم غ ...

مادر شوهر منم خیلی خسیس مرده برا یه لقمه نون منم درد زدم به جونش از موقعی که عروسی کردم یکبار دعوتش نکردم و نمیکنم

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
2740

خیلی عذر میخوام نامزدی بعد میگی رفتم اتاقمو جارو کشیدم؟؟؟ مگه تو خونه ی اونا اتاق شخصی داری؟ اگه اتاق نامزدت هس هم اصلا شما واسه یه روز رفتن نباید جارو بکشی مگه اینکه خیییییییلی احترام دار باشن

ن ن دگه نمیرم دگه برای عقدم لباس نگرفت تمام دوستام کت و شلوار میگرفتن برا من سومیز ۴٠تومنی ن دسته گ ...

اونا بخوره تو سرشون حداقل احترام بذارن اذیت نکن بقیه اش نخواستی

ناراحت نشی ولی خودت بهش رو دادی. من پنج سال عروس خونواده بودم هرسری میرفتم انگار بار اولم بود میرفت ...

چون با شعور بودن خدا شاهده ادمی که شعور نداشته باشه هرکاری کنی ادب نمیشه 

خیلی عذر میخوام نامزدی بعد میگی رفتم اتاقمو جارو کشیدم؟؟؟ مگه تو خونه ی اونا اتاق شخصی داری؟ اگه اتا ...

اتاق نامزدمه

مناسفانه وسواس دارم نمیتونم جای ک اشغال ریخته باشم

مادر شوهر منم خیلی خسیس مرده برا یه لقمه نون منم درد زدم به جونش از موقعی که عروسی کردم یکبار دعوتش ...

مادرشوهرمن کلا اخلاقش اینه ولی این وهم بگم به هیچ عنوان هم ازمون توقع نمیکنه اگه سالی یکبار بیاد خونمون شام دلش نمیاد چیزی بخوره هروقت هم بیاد کلی وسایل میاره ولی من تو خونشون هیچی نمیتونم بخورم 

چون با شعور بودن خدا شاهده ادمی که شعور نداشته باشه هرکاری کنی ادب نمیشه 

خدا بیامرزدش میگفت عروس با یه امیدی میاد خونه ادم خدارو مگه خوش میاد دلشو بشکونی.

ولی بهرحال اخلاقای خاص خودشم داشت.

من بعنوان عروس ازش راضی بودم

ن نامزدم ماهی یبار میرم اونجا

وای خواهر منم دقیقا همین بلا سرم اومد با تفاوت اینکه من دیگه عروسی کرده بودم ت خونشون بودم هر چی می شد میذاشتن گردن من بخدا منم ۱۳سالم بیشتر نبود هیچی نمی تونستم بگم بخدا اینقدر عذاب می کشیدم مامانم نبود هیچیکی نبود ۵ سال تو خونشون بودم یعنی از ۶۵ کیلو که بودم شدم ۴۰ کیلو الان ی سال جدا شدیم

2706