2752
2734
عنوان

بچه ی ابجیم😞باباش برده نمیارتش

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 39 پست

برو بابا دادگاه کیلو چنده چندبار استخدام کنین شوهرشو بدزدن اونقدر کتکش بزنن صدا سگ که کرد ببرنش پیش بچه ی کتک حسابی هم اون زنیکه رو بزنن بچه رو بردارن بیارن دفعه دیگم تهدید کنن اگه بیان میکشنش تموم میشه میره قضیه😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون دختر؟ دختر کیه؟

دخترشه

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2731
سلام عزیزم شما تو تاپیکاهای زایمانت یه برگه گذاشتی که دکترت گفته بوذ بخوری زایمانت راحت بود اونارو خ ...

سلام عزیزم آره خیلی خیلی خوب بود راحت زایمان کردم و زود ،فقط. اگ مشکل فشار اینا داری فک نکنم خوب باشه ،گل مغربی خیلی عالی تر بود قشنگ دهانه رحم رو نرم می‌کنه ک زایمان راحت تری داشته باشی

سلام عزیزم شما تو تاپیکاهای زایمانت یه برگه گذاشتی که دکترت گفته بوذ بخوری زایمانت راحت بود اونارو خ ...

ورزش انجام بده خیلی خوبه ،قر کمر و حرکت پروانه ای الاکلنک چهار دست و پا ،اسکات ..اینا خیلی خیلی بیشتر داره تا پیاده روی