2737
2739
عنوان

بچه ی ابجیم😞باباش برده نمیارتش

728 بازدید | 39 پست

از هم جدا شدن ،پسرش چهار سالشه ،باباش برده ی ماه نه می‌ذاره با ابجیم حرف بزنه نه ببینه بچه رو ،رفته دادگاه درخواست داده اما دادگاه هنوز شکایتش رو ثبت هم نکرده ...بچه ها هر کی می‌تونه صلوات بفرسته برای برگشتن بچه اش ،تو رو خدا خواهش میکنم ازتون ،ابجیم خیلی گریه می‌کنه دوری از بچه اش سخته کارش نخوابیدن و گریه زاریه ،شما دعا کنین امروز فردا بچه رو بیاره از خر شیطون پیاده شه ،اخع بچه رو برده پیش اون یکی زنش خواهرم همش نگرانه اون زنش بچه اشو اذیت کنه زیر دست نامادریه داره دق می‌کنه😭 هر کی هر چقدر می‌تونه صلوات بفرسته بخدا جای دوری نمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای وای

طفلی بچه

ایشالا بتونه حضانت بچشو بگیره

زیر دست نامادری🥺

2740

خدا صبرش بده 

بهش بگو عزیزم نگران نباش

بچه خود من زیر دست نامادری هستش و از حال روزم خبر ندارم من ازدواج کردم و خداروشکر حالم خوبه ولی چ میشه کرد ولی ظاهرش و بعضی وقتا توخیابون میبینم آراسته هستش ولی از نظر محبت نمیدونم وای خدا داغ دلم و تازه کردی 😔😔😔😔نمیدونم چجوری داره بزرگ میشه حال ابجی تو درک میکنم

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
خدا نیست و نابود کنه این نرها رو

آمین

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
اگه بچه اذیت میشد مطمئنا برشمیگردوندن سخته براش ولی بچه زود عادت میکنه

دفعه قبلی هم برده بود بچه کل بدنش کثیف ،از بس غذای بد داده بودن یبوست شده بود ک بواسیر گرفته بود لاغر و ضعیف شده بود ،از کثیفی دور دستگاه تناسلی بچه همش دونه دونه ،تا این بچه از مریضی و دکتر خوب شد باز اومد دزدیدتش بردش

2706