2737
2734
عنوان

هرکی هر مشکلی داره

1071 بازدید | 167 پست

سلام خواهرای گلم،این چندشب انقدر موضوعات ناراحت کننده توی سایت خوندم که واقعاموندم،هرکس هرمشکلی داره اینجابنویسه تا واسش دعاکنم،یه دعابلدم که شک نکنید ردخور نداره فقط توروخدا نیایدبپرسید چی واینا،من۲سال دوره دیدم،دعای قرانیه و رد خور نداره،فقط مشکلاتتونوبنویسید،واسه هرکسی خوندم لایکش میکنم،امیدتون به خدای مهربونمون

پسر خالم خوب بشه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا کن من امسال یه خونه خوب بخرم و از مستاجری راحت شم...انشالله عید۱۴۰۰تو خونه خودم باشم

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
2738

نامزدم بیکارشده چکاش برگشت خورده داریم بدبخت میشیم توروخدا دعاکنید یکی ازمعاملاتش درست بشه پول بیاددستش 😭😢

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده

الان 17 روز ماشین ما رو گرفتن اونم وسیله کسب و کار ما بود.

تو رااا خدا دعا کنین بهمون بدنش با دل خوش بدون جریمه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706