2733
2734
عنوان

بچه 7 ماهم رو ازدست دادم

1871 بازدید | 81 پست

همه چی داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه دیدم لگداش کم شده صبح از خاب بیدارشدم دیدم اصلا لگد نمیزنه رفتم سونو گفت دیگه زنده نیست آخه مگه میشه به همین راحتی کسی ک همه وجودت شده بود رو از دست بدی من با این داغ چیکار کنم آخه هنوزم جای لگدایی ک میزد رو حس میکنم

خدایا .منم باردارم درکت میکنم ...اخه یه دلیلی باید داشته باشه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

خدا کمکت کنه عزیزم

غصه نخور ایشالا دوباره زودی حامله شی

منم بالاخره ی روزی♥️مامان♥️میشم 👶میشه یه صلوات برای بچه دار شدنم بفرستی؟دعای نینی سایتیا گیراسمن ایمان دارم ک یه روز این همه درد و رنج و ناامیدی تموم میشه و منم میشم یه مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خدا صبر بدهدبهت .باشه گلم به خودت روحیه بده .بچه های دیگه میاری از یادت میره .زندایی منم مثل شما شده بود

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

سخته هفت ماه بگذره بعد هفت ماه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
خدایا .منم باردارم درکت میکنم ...اخه یه دلیلی باید داشته باشه

انشالله سالم بارت رو زمین بذاری توروخدا برا آرامش دلم دعا کن تا هفته پیش منم تو وجودم کسی رو داشتم با هرلگدش کلی قربون صدقش میرفتم اما الان ندارمش توروخدا دعام کن

2706