2737
2739
عنوان

نظر شما چیه دوستان

1019 بازدید | 6 پست
قبل از اینکه باردار بشی همش انتظار انتظار خرید بیبی چک درد ودل با خانمای منتظر مثل خودت ورفتن به تاپیک خاطرات زایمان مامانا واشک ریختن.بعد اومدن به نینی سایت بایه دنیا خوشحالی ودادن خبر بارداری .بعدم همش نگرانی های جور واجور وزایمانو تازه اول خط .تازه بیدار خوابی و مراقبت با ترس ولرز از نوزادامون وبی توجهی های همسرو.................من هرروز تونینی سایتم.وهنوز توی مرحله ی بارداری ام..شما هم اینطوری بودین.البته میبینم که خیلی از خانمایی که در دوران بارداریشون با نی نی سایت همراه بودن هرروز تاپیکای تازه میزنن و از سختی های بچه داری میگن.نظر شما چیه؟به نظرتون این روند درسته؟کم کم دارم از بچه داری میترسم.
تا 2 ماه سخته... ولی بعدش عششششششق خالصه... باور کن من اصلا از بیخوابی اذیت نمیشم... دخترم خیلی شیرینه عاشقشم 2 ساعت که میرم بیرون دلم براش پر میکشه.... نه عزیزم بچه داری شیرینه به شرط این که بهش قشنگ نگاه کنی... اکر بخوای غر بزنی و همش شاکی باشی سخت میشه...
بی خوابی هم خیلی نداره.... از حدود 4 ماهگی خواب شبشون طولانی تر میشه و بعضی بچه ها شب تا صبح میخوابن... البته دختر من شب تا صبح نمیخوابه اما من راضیم... اونقدر جنبه های خوب داره همین که میری براش یه لباس میخری و با عشق تنش میکنی و عین ماه میشه... ازش لحظه به لحظه عکس میگیری و شاهد بزرگ شدنشی... کم کم مهارت های جدید پیدا میکنه و تو باهاشون عشق میکنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742