2752
2734
عنوان

هاشور زدم اما اخمو شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا خوبه که به این قشنگی من قهرمان ابرو شده بودم بعد یک هفته روز ب روز قشنگتر شد  کجا رفتی ...

قوری خانم جان جدی میگی؟ 

من ۵۰۰ دفعه اول دادم. دیروز هم ۲۵۰ دادم. دفعه اول که درست کرده بود اینقدر ملیح و ناز بود. الان عکس اون رو میذارم.

2731
قوری خانم جان جدی میگی؟  من ۵۰۰ دفعه اول دادم. دیروز هم ۲۵۰ دادم. دفعه اول که درست کرده بود ای ...

خیلی خوب گرفته من پارسال ۱ میلیون دادم برای یکسال

اره عزیزم خیالت راحت منم خییییلیییی زشت شده بودم و پشیمون ولی بعد یک هفته خیلی نظرم مثبت شد و قیافم شیک

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
منم ابروهام كم پشته دوست دارم درستشون كنم ولي پولش ندارم .....هزينش چقدر شد عزيزم

قربونت برم اگه من برگردم عقب این مار رو نمیکنم😢😢😢من ۵۰۰ دفعه اول دادم و ۲۵۰ برای ترمیم. اما می‌دونم کمتر و بیشتر هم هست

خیلی خوب گرفته من پارسال ۱ میلیون دادم برای یکسال اره عزیزم خیالت راحت منم خییییلیییی زشت شده بودم ...

حدی؟ خدا کنه قوری حونم.

تو فکر بودم که برم کلا اینقدر بشورمش تا پاک سه. صبح رفتم صورتم رو بشورم یهو قیافه ام رو دیدم ترسیدم. نه که هیچ آرایشی هم نداشتم. خیلی عجیب بود. 

برای شما هم که قدیمی هست اما مبارکت باشه و اگه دوسش داری ایشالا حالا حالتها رنگش نره

تهران رفتی ؟اسم ارایشگاهشو بده منم برم امسال

ن عزیزم. من کوبیدم رفتم ی جای دور سمت اسللمشهر. که آرایشگرش رو میدونستم استاد دانشگاه هست. برات الان خودم پیام میکنم. آدرس اینستاشو هم برات میذارم

زن داداش من که افسردگی گرفت اولش .ولی الان خیلی خوب شده. شما هم چون هنوز به قیافه جدیدتون عادت نکردین فکر میکنین بد شده.منم بعد از عمل بینیم اصلا قیافه ام رو دوس نداشتم.عادی میشه

2706