2737
2734
عنوان

هاشور زدم اما اخمو شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 38 پست
حیلیی قشنگ شده کاش نزدیک ما بود منم میرفتم پیشش

واقعا؟ ممنون پریسا جون. من اینقدر از صبح که تو آینه یهو بعد از خواب خودم رو دیدم گریه کردم 🤣🤣🤣 نمی‌دونم چرا یهو اونقدر ترسیدم.صورت رنگ پریده با ابروهای پهن و اخمو. خدا کنه حالت اخمش بره. دیگه واقعا غلط کنم به صورتم دست بزنم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌دونم چرا اون قیمت زاویه ابرو رو میدن بالا تر . اخم میشه. کلا من ی توصیه هم بکنم از همینجا. جایی که قبلش طراحی نمیکنه نرید دوستان. شاید ۱۰۰۰ تا کار انجام بده که ۹۹۹ تاش عالی بشه. اما شانسه دیگه .اون ی نفر ممکنه خود ادم باشه

واقعا؟ ممنون پریسا جون. من اینقدر از صبح که تو آینه یهو بعد از خواب خودم رو دیدم گریه کردم 🤣🤣🤣 نم ...

اره به خدا خیلی شیک و جذاب شده من اصلااا از هاشور خوشم نمیاد ولی برای شما رو پسندیدم و فکر میکنم واقعا کار بلده.

2728
قربون تو دختر مهربون

زنده باشی عزیزم.مبارکت باشه .جدی میگم عالییی شده.انتظار یه ابروی زشت و هشت و بهم نزدیک داشتم.وقتی دیدم گفتم وای به این قشنگی شده از چیش خوشش نمیاد اصلا هم اخمو نبود

زنده باشی عزیزم.مبارکت باشه .جدی میگم عالییی شده.انتظار یه ابروی زشت و هشت و بهم نزدیک داشتم.وقتی دی ...

نمی‌دونم راستش. شاید عکس کلی صورتم رو می‌فرستادم راحت تر نظر میدادی که تو این فضا میترسم این عکس رو بفرستم. حالا ایشالا که کم کم خوب هم بشه. خواهر خودم که ه میگه وای خیلی ضخمیه. اما همسرم دیگه اینقدر من گربه کردم میگه خیلی خوب شده

عزیزم عکستونو دیدم جفتشو پیش یه ارایشگر رفتید؟؟ همون جا بهشون گفتید چرا انقدر پهن شد؟ تو عکس اول که فرستادین انگار سایه زده ولی دومیه انگار فیبروز یا میکرو هست

2740
عزیزم عکستونو دیدم جفتشو پیش یه ارایشگر رفتید؟؟ همون جا بهشون گفتید چرا انقدر پهن شد؟ تو عکس اول که ...

اره عزیزم. عکس دوم که قشنگ تره برای اولین باره. عکس اول که میگید شبیه سایه است برای زمان ترمیمه. ینی دیروز. به نظر خودم راستش صورتم خشن شده. دیروز بهشون گفتم. گفت که خوب میشه اما فکر نکنم حالتش عوض شه