2733
2739

من یکم سرماخورده ام حواسم نبود خربزه خوردم یه قاچ کوچیک از اون موقع تا الان دارم سرفه میکنم گلومم خارش گرفته خیلی 😐سیتریزین خوردم حالا شاید بهتر بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا حساسیت زاس

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
مطمئنی سرماخوردگیه؟

اره عزیزم دختر کوچولوم از ابجیم سرماخوردگی کرفت ابریزش شدیدو چمیدونم عطسه و اینا داشتدشربت سرماخوردگی دادم دوروزه خوب شد بعد انقد اومده بود تو صورت منو اینا منم گرفتم . ولی چون لوزه دارم هرموقع میخوام سرمابخورم اول لوزه هام عفونت میکنه گلوم درد میگیره .بعد سرم . رفتم دکتر چون بچه کوچیک دارم فقد شربت خشک کن داد. الان سه روزه میخورم کلوم بهتر شده بود تا امروز غروب که یکم خربزه خوردم بعد نیم ساعت تا همین الان دارم سرفه میکنم 🤦🏻‍♀️انگار گلوم تحریک شده. همش فک میکنم دارم خفه میشم 

2740
اصن خربزه همیجوری بخوری گلو رو اذیت میکنه تازه شما سرماهم خوردی بدتر

الان چی بخورم گلوم بهتر بشه سرفه هاش. استرسمم زیاد تر شده سرفه افتادم حس خفگی دارم همش

اره عزیزم دختر کوچولوم از ابجیم سرماخوردگی کرفت ابریزش شدیدو چمیدونم عطسه و اینا داشتدشربت سرما ...

نمیخوام حساست کنم من وقتی ی ماه پیش کرونا گرفتم اولش فکر میکردم سرماخوردم چون ابریزش بینی داشتم رفتم دکتر گفت الان سرماخوردگی نداریم کروناست ک تا یک ماه درگیرش بودم

نمیخوام حساست کنم من وقتی ی ماه پیش کرونا گرفتم اولش فکر میکردم سرماخوردم چون ابریزش بینی داشتم رفتم ...

اخه من از عیده حامله که بودم تک سرفه میکردم تا الان که بچم دوماهشه . 

بعدش دکتر رفتم خشک کن که داد خوب شدم ولی چون سرفه داشتم انگار باعث شده سرفه هام بیشتر بشه.!

من بخاطر سرفه هام رفتم سی تب ام دادم ازمایش تادم امسیژن خونمم چک کردن هیچی نبود سالمه سالم بود ریه هام. ولی الان که سرماخوردم خربزه ام خوردم قشنگ خودمو درست کردم. ما خانوادگی تا جلو اثکولر میخوابیم سرمامیخوریم. ابجیمم جلو کولر خوابید دوشب بعدش خانوم سرماخورد دختر منم سرما دادو منم باز از اونا سرماخوردگی گرفتم. 

سیتریزین ۱۰ خوردم حدودا یه ساعت پیش اشکالی نداره اگه دیفن بخورم؟؟

آره یکم صبر کن

بعدم دیفن خاب آوره خوبه 

فردا برو از عطاری یا داروخونه ها شربت آویشن کوهی بگیر

آب رو آتیشه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2706