2737
2739

به نظرتون کدوم یک از اینا مهم ترین دلیل طلاقه؟؟

تعداد رای : 68
نظرسنجی
عدم شناخت زوجین قبل از ازدواج
23
33%
تفاهم نداشتن
16
23%
دخالت هایی از بیرون مثل دخالت خانواده و کار و هدف شخصی و فرزندان
20
29%
تکراری شدن زوجین برای هم
9
13%

خیانت

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم شناخت ناکافی 

ک همه ی اینا رو بوجود میاره

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

گزینه ۱ به نظرم چون گزینه ۲ و ۳ و ۴ هم به نوعی میشن زیرمجموعه همون گزینه عدم شناخت

یعنی وقتی تو دوران آشنایی دقت نمی کنن طرف خانواده دخالت گری داره

نمی فهمن با هم تفاهم ندارن

نمی فهمن جاذبه آنی و موقتی دارن برای هم و در دراز مدت از هم خسته میشن چون حرف مشترک ندارن

همش از عدم شناخت میاد

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
نبودن محبت بین دو نفر...

اسم کاربریت  توام مثل خیلیای دیگه هرچی میزدی قبول نمیکرد عصبی شدی اینو زدی؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...