2737
2739
عنوان

خدا چقدر دوسشون داش🥺

180 بازدید | 7 پست

امشب دوستم که مث خواهرم بود بم یه خبر داد که کلا هنگ کردم🙂تو تایپک قبلیم گفم دوستم یه سال پیش با یه پسر دوست بود بعد اون کلی غصه خورد پسره هم خیلی دوسش داش ولی مجبور شدن بعد دو هفته پیش یه نفر دیگ بهش پیام داد دوستم یه گروه داره از تو اون بهش پیام داد هم اسم و هم سن هم دوس پسر قبلیش ایناهم دوست شدن باهم بعد پسره عکسشو فرستاده دوستم فهمیده همون پسر قبلیس😐😂

خدا هرجوری شد بهم رسوندشون امشب بم گف کلی ذوق کرده پسره هم خوشحال شده قرار خواستگاری گذاشتن😕واقعا خیلی عجیب بود برام من فکرشم نمیکردم دوباره کسایی ک جدا میشن بهم برسن اونم اینجوری تاحالا بار خودتون یا اطرافیانتون اتفاق افتاده؟

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

کاش ما هم به هم برسیم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی امین،الهی این اتفاق برا منم بیفته

انشالله عزیزم... امیدوارم همه عاشقا به عشقشون برسن 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738