2737
2734
عنوان

کمک هزینه ناباروری

269 بازدید | 6 پست

سلام به دوستان گلم چند وقتیه برای درمان ناباروری اقدام کردیم اما بیمه نداریم وهزینه هاش ازاد حساب میشه ازمایش هاش خیلی گرونه ازاد  شوهرمم یه کارگر ساده است که با اون حقوق بخور ونمیر فقط شکم سیر میشه  اینجا کسی راهم نداریم کمک کنه اگه سرمایه ای داشتم هیچوقت تواین جا رونمینداختم اگه کسی توانایشو داره برای درمان مشکلمون کمکی کنه خدا خودش همه مشکلاتو گره گشایی کنه  اگه کسی کمکی نمیکنه هم خدا خیرش بده ولی لطفا تحقیرمون نکنید 5057851016613215

عزیزم معذرت میخوام اینا میگم، حتما ازم ناراحتم میشی ولی میگم

اخه گلم شما که انقدر وضعیت مالیت ناجوره، چرا میخوای بچه دار شی؟ بچه کلی هزینه داره

واقعا انگیزتون چیه؟

چرا ی موجود بی گناه میخواین ظلم کنید درحقش؟

بذارید وضع مالیتون خوب بشه بعد بهش فکر کنید

عزیزم معذرت میخوام اینا میگم، حتما ازم ناراحتم میشی ولی میگم اخه گلم شما که انقدر وضعیت مالیت ناجور ...

حرف شما درسته ولی عمر ادمه که داره میگذره ادم از فردای خودش خبری نداره چیکار کنیم دیگه ممکنه تاسال دیگه مشکلاتمون از اینم بدتر شد من سقط داشتم بخاطر همون دارو درمان میکنم تا علت سقط هام مشخص بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف شما درسته ولی عمر ادمه که داره میگذره ادم از فردای خودش خبری نداره چیکار کنیم دیگه ممکنه تاسال د ...

آخه بارداری خودش کلی هزینه داره 

سونو گرافی، غربالگری، آزمایش، ویزیت دکتر

هزینه زایمان،

بعد ک نی نی دنیا بیاد

هزینه موشک و چکابهای ماهیانه و شیر و تقویتی و ....

واقعا شدنیه؟

2742
آخه بارداری خودش کلی هزینه داره  سونو گرافی، غربالگری، آزمایش، ویزیت دکتر هزینه زایمان، بعد ...

تا حالا علت سقطام مشخص نشده ازمایش نوشتن برامون خیلی گرونه کاشکی حداقل برامون معلوم میشد که چرا بچه سقط میشد

تا حالا علت سقطام مشخص نشده ازمایش نوشتن برامون خیلی گرونه کاشکی حداقل برامون معلوم میشد که چرا بچه ...

امیدوارم مشخص بشه، و دیگه اتفاق نیفته و از نظر ماالیم کلی اتفاق خوب براتون بیفته