2733
2734
عنوان

تا حالا شده شوهرتون جواب نده

337 بازدید | 27 پست

من شوهرم شهر دیگه کار میکنه دیشب بهش زنگ زدم‌گفتم کجایی گفت عروسی همکارم بعد بحثمون سر این بود که به من اهمیت نمیده گفت رو مخم نرو بعد از اون  هر چی بهش پیام دادم تا نصف شب دیگه جوابمو نداد نه زنگ نه پیام یعنی خیانت کرده یا چون باهاش بحثم بوده از عمد جواب نمیده دارم میمیرم تو این زندگی عین یه آدم بی ارزشم اینم بگم خیلی لجبازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شرابطش ندارم برم یعنی خیانت کرده

دور که هستی 

دلتنگیت رو هم ک با غرغر نشون میدی 

اونجا هم ک عروسیه انواع اقسام خانم های خوشگل 

بعد مرد بیچاره هم باید کار کنه هم فشار جنسی تحمل کنه هم زنش بازجوییش کنه... .

از یه جایی به بعد مرد حتی اگر فکر تجدید فراش هم نکنه دیگه دلش نیست برگرده ... پس حتما برو پیشش 

دور که هستی  دلتنگیت رو هم ک با غرغر نشون میدی  اونجا هم ک عروسیه انواع اقسام خانم های خ ...

عزمزمه از صبح تا شب یه پیام نمیده یه زنگ نمیزنه وقتی هم خونس اصلا ابراز علاقه نمیکنه خیلی سرده چند ساله یه تولد نگرفته برای من من دیگه بریدم

2706