2737
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید

125 بازدید | 18 پست

دخترم 11 ساله هست و چهار کیلو اضافه وزن داره تقریبا یه هفته ای میشه که یه کم غذا شو کم کردم و هر روز طناب میزنه به نظر شما اینکه غذا شو کم کردم تو رشدش تاثیری نداره؟؟بعد اینکه امروز یه بنده خدایی می گفت چون دختره نذار هر روز طناب بزنه ممکنه افتادگی رحم پیدا کنه 😕😕

من خودم خیلی طناب میزنم مشکلی هم ندارم اگه با کفش اسپرت بزنه خیلی بهتره 

اگر مقدارشو کم میکنی ولی ازش چیزی حذف نمیکنی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

خواسته ای دارم از خدا که با دعای شما بهش نزدیک تر میشم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به جای کم کردن غذا،غذاهای کم کالری بهش بده،نذار چربی و شیرینی‌جات بخوره،اگر هم میخوایی کم کنی،سبزیجات رو حتما تو رژیمش بذار تا مشکل ریزش مو و شکستن ناخن پیدا نکنه،طناب هم به نظره من الکیه من تو بچگیم مدام طناب دستم بود تا الان خداروشکر مشکلی پیدا نکردم اما اگر نگرانی براش آهنگ بزار بگو برقص،زودتر از طناب نتیجه میده

دوتا تاپیک آخرمو ببینید شاید خوشتون اومد و کمکتون کرد،شماره هم میدم اگر مشاوره رایگان خواستید
2738

افتادگی رحم به کنار معذرت میخوام حواست به پرده بکارتشم باشه به نظر من ببرین دکتر تغذیه خیلی بهتره  اگه هم شکم داره حلقه خیلی براش خوبه قبل از شما و ناهار یه لیدان ابلیمو اب و عسل و تخم شربتی قاطی کنین بهش بدین اینجوری حجم معدش با اینا پر میشه و خوراکش کم میشه

✖ forget who forgets you ✖
من خودم خیلی طناب میزنم مشکلی هم ندارم اگه با کفش اسپرت بزنه خیلی بهتره  اگر مقدارشو کم میکنی ...

توی خونه بدون کفش طناب میزنه،،شما چند وقته طناب میزنید؟؟؟بعد طناب زدن تاثیری هم داره توی کم کردن وزن ؟؟ بله همون غذا رو که قبل می خورده الان فقط مقدار شو کم کردم

به جای کم کردن غذا،غذاهای کم کالری بهش بده،نذار چربی و شیرینی‌جات بخوره،اگر هم میخوایی کم کنی،سبزیجا ...

آخه غذاهاش اصلا چرب نیست شیرینی جات هم نمی خریم که دخترم نخوره

توی خونه بدون کفش طناب میزنه،،شما چند وقته طناب میزنید؟؟؟بعد طناب زدن تاثیری هم داره توی کم کردن وزن ...

من تقریبا دو سالی میشه. بله طناب زدن به شرط گرم کردن قبلش و بعدش چون ضربان قلب خیلی بالا میره ورزش خوبیه و جز ورزش هاییه که بعد از تماش شدنش هم چربیسوزی ادامه داره. 

خواسته ای دارم از خدا که با دعای شما بهش نزدیک تر میشم😍😍