2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526032 بازدید | 57082 پست
فائزه هنوز با مادرشوهر اینا یه جا هستی یا جدا شدین؟ 

نه یه جاییم.احتمالا برا همیشه🙄

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
من روزایی ک شوهرم خونس خوب استراحت میکنم خداروشکر ولی وقتی اون نیست داغونم خداروشکر شنبه رو مرخصی گ ...

برا من که فرقی نداره بازم بیشتر کاراش باخودمه

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم. میدونم سخته من بعضی وقتا شیرمو میدوشم اندازه یه وعده اش میدم دست مامانم بچه رو. خودم می ...

وقتی از شیردوش استفاده میکنم سرسینه هام تا چندروز درد میگیره ولی کلا امتحان نکردم‌که بچه رو بسپرم به کسی و بخوابم

اره قبل رفتن استامينوفن دادم  طفلكي بچم خيلي اذيته الان خيلي بي حاله و تب داره و حتي ميل به شي ...

میگن تاواکسن زدی بلافاصله تاچندساعت یاحتی شب اگه تونستی هی گرم نگه دار جاشو که خیلی اذیت نمیشه بچه

2731
آره خدا رو شکر قلقش اومده دستم سعی میکنم تایمی که خوابه به کارام برسم بیدار میشه دیگه بغلم باشه اما ...

پسرمن اصلا خوابش ساعت خاصی نیست مثلا دیروز ظهر اصلا نخوابید پنج دیقه پنج دیقه میخوابید امروز ظهر یه ساعت یه ساعت میخوابه ولی پریروز عصر خوابید تا غروب کلا هروقت دلش بخواد میخوابه

سلام مامانی گل امروز پسرم ۲۶ روزشه ولی هنوز شکمش ابکیه و اسهالی  چکار کنم یکم شکمش سفت بشه؟؟؟؟

پسرمنم همین شکلیه الان شش هفتشه

2740
میگن تاواکسن زدی بلافاصله تاچندساعت یاحتی شب اگه تونستی هی گرم نگه دار جاشو که خیلی اذیت نمیشه بچه

قنداقش كردم كه هم پاش گرم بمونه هم زياد تكون نده..ولي تبش بالا ميره الان آستين كوتاه تنشه و كلاهشم برداشتم ..

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
پسرمن اصلا خوابش ساعت خاصی نیست مثلا دیروز ظهر اصلا نخوابید پنج دیقه پنج دیقه میخوابید امروز ظهر یه ...

فائزه جون ميگن تا ٣ ماه بچه اصلا خوابش تنظيم نيست و فرق روز و شب هم متوجه نيست..بعدش كم كم درست ميشه منم اميدوارم و منتظرم😅

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
برا من که فرقی نداره بازم بیشتر کاراش باخودمه

من همه کاراش با خودمه فقط من همش استرس دارم تو خواب چیزیش نشه واسه همین هر نیم ساعت بیدار میشم اصلا خواب عمیق نمیرم

شوهرم ک هست میمونه بیدار من دیگه راحت میخوابم

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
اره قبل رفتن استامينوفن دادم  طفلكي بچم خيلي اذيته الان خيلي بي حاله و تب داره و حتي ميل به شي ...

واکسن چهار ماهگی تکرار واکسن دو ماهگی همین پنتاوالانو دوباره میزنن اگه این اذیتت کرد اونم اذیت میکنه 

پسر منم چهل روزش شده پس چراآرومتر نمیشه😑😥

بچه با بچه فرق میکنه

پسر من خدا رو شکر کولیک نداشت بخودش گاهی میپیچه اما شدید نیست 

کولیکیا اوضاعشون فرق میکنه دیگه من از ۹ شب به بعد نمیزارم بخوابه میشورمش یکم بازش میزارم با جغجغش بازی میکنیم تا ۱۲:۳۰میخوابونمش البته اپلیکیشن صدا هم خیلی کمکمون کرده فائزه جون میتونم امیدوارت کنم بچه دوم خیلی بهتر از بچه اوله 🙄🙄

فائزه جون ميگن تا ٣ ماه بچه اصلا خوابش تنظيم نيست و فرق روز و شب هم متوجه نيست..بعدش كم كم درست ميشه ...

سارا پیج دکتر ظریفی رو تو اینستا ببین راجع به خیلی چیزا صحبت کرده واسه ما که خیلی مفید بود ایشالله به شما هم کمک کنه

من يبوست مزمن گرفتم بس خودمو گرفتم يه دستشويي نميتونم برم حتي شوهرمم باشه بدم دستش برم دستشويي يا ح ...

وای یبوست گفتی کردی کبابم. من داغونم دیگه به شیاف متوسل میشم. نه وقت تو دستشویی نشستن دارم نه جرات میوه خوردن.