2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526032 بازدید | 57082 پست
وای غزل من الان عکس جدید هیرادو دیدم 😍😍😍 الهی فداش شم هزار ماشالا🌺🌺🌺🌺 حالا شوهر من برعکس، د ...

شوهرت ناراحت نمیشه؟؟؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
غزل جون شوهر من كه ميگه ميخوام برم سركار و دقت و حواس لازم دارم اونجا شبا ميره ميخوابه در اتاقم ميبن ...

آخی عزیزم. حتما کارش سخته

من شوهرم مغازه داره، میتونه اگه شب درست نخوابید صبح یکم دیرتر بره. بعدم از اون ور با مادرشوهرم دعوای شدید کردم😂😂 چون فقط اومد خونم جای اینکه یه ذره کمکم بده اعصاب خوردی درست کرد و رفت. دیگه شوهرم جرات نداره حرفی بزنه، شبا پا میشه همه کار میکنه😁

دیشب میگفت خدایا چی میشد یه سینه به ما مردا هم میدادی😂😂😂😂خودم همه کار بچه رو میکردم😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت😥من از وقتی پسرم دنیااومده بیشتر از دوساعت پیاپی نخوابیدم.وقتی زیاااد جیغ جیغ کنه میدمش به ...

الهی عزیزم. میدونم سخته

من بعضی وقتا شیرمو میدوشم اندازه یه وعده اش میدم دست مامانم بچه رو. خودم میخابم😁

تو هم همینکارو بکن. شاید تونستی یکم بیشتر بخوابی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
وای غزل من الان عکس جدید هیرادو دیدم 😍😍😍 الهی فداش شم هزار ماشالا🌺🌺🌺🌺 حالا شوهر من برعکس، د ...

قربونت برم گلم😍😍😘 ماشالله به امید جون نمک داره😍

من شوهرم انقدر اداها و صداهای مختلف از خودش درمیاره که بالاخره ساکت میشه😁 اون روز هیراد داشت گریه میکرد هرکار کردم ساکت نمیشد دادمش دست شوهرم اومد ادای گریه کردنشو در اورد، بچه ساکت شد همینجور خیره شد بهش😅😂😂

2728

سلام مامانی گل امروز پسرم ۲۶ روزشه ولی هنوز شکمش ابکیه و اسهالی 

چکار کنم یکم شکمش سفت بشه؟؟؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

2738
همون بچه آروم خودش یه نعمته. من اصلا وقت نمیکنه موهامو شونه کنم یا غذا بپزم .

آره خدا رو شکر قلقش اومده دستم سعی میکنم تایمی که خوابه به کارام برسم بیدار میشه دیگه بغلم باشه اما با وجود دو تا بچه کوچیک نمیشه حتی دو ساعت بزاری پیش کسی بخوابی چون صبحا که سر کارم مامانمو مادر شوهرم و خواهر شوهرم نوبتی نگه میدارن دیگه روم نمیشه بگم ترو خدا یساعت نگه دارید من بخوابم لعنت به کرونا ما هرچی میکشیم از کروناس نیرو نیست جای من بزارن، اما دخترم الان بیشتر اذیت میکنه خیلی بهونه گیر شده این مدتم بیشتر خونه ایم دیگه واقعا کلافه شده

بچه ها پسرم واكسن زد امروز البته بايد شنبه ميزد ولي امروز برديم دعا كنيد واسمون به خير بگذره هنوز ...

ما تو بهداشت میگیم دو برابر وزن نوزاد قطره استامینوفن اما دکتر بهراد میگه دو برابر و نیم استامینوفن بده مواظب تبش باش هر یکساعت چک کن زیاد لباس تنش نکن، روز اول کمپرس سرد کن روز دوم کمپرس گرم ، حتما اینو انجام بده جای واکسنش سفت نشه اذیت شه

ما تو بهداشت میگیم دو برابر وزن نوزاد قطره استامینوفن اما دکتر بهراد میگه دو برابر و نیم استامینوفن ...

اره قبل رفتن استامينوفن دادم 

طفلكي بچم خيلي اذيته الان خيلي بي حاله و تب داره و حتي ميل به شير خوردنم نداره

كمپرس سرد نميذارم از هر كي گذاشته شنيدم كه پشيمونن ميگن جاشو بدتر سفت ميكنه از امشب حوله گرم ميذارم،خدا كمك كنه

تازه هنوز ميگن واكسن چهارماهگي سخت تره

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ترو خدا اینجوری نگید پس من بیچاره چی یه بچه دو سال و نیمه دارم یه بچه ۵۷ روزه از چله بچمم مجبوری برگ ...

پسر منم چهل روزش شده پس چراآرومتر نمیشه😑😥

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا