2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526038 بازدید | 57082 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای چقدر بد،منم بارداریم وحشتناک بود،سنگ کیسه صفرا دارم،هنوز هم درد هاش باهامه باید برم عمل،زایما ...

بازخوبه یکم کوتاه اومده

شوهرم همچنان سر موضعش هست

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
چه شیرخشکی؟اسمش چیه؟منم دوست دارم شبا یه وعده بهش بدم یکم جون بگیره.

آپتامیل ۱

اگ شیر داری بهش نده

من امشب حتی یه قطره هم شیر نداشتم ی پیمانه براش درس کردم

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2731

سلام دوستان من انقدخسته شدم ازصبح که بیدارمیشم یه سره سرپام تا خودشب پدرم درامده دوست دارم همه چیو ول کنم فرارکنم یه جا گریه کنم واقعاسخته خیلی خسته ام😭😭😭😭😭😭😭

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
گریپ واسه دل دردای خفیف خوبه چون ترکیبات همون عرق نعنا و رازیانه و.... هست برای کولیک همون کولیک ای ...

عزیزم فرق این شربت هایی که گفتی چیه اخه من پسرموبردم یه دکتربهش کولیک ایددادبعدبردم یه دکتردیگه کولیک کز دادنمیدونم فرقشون چیه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
سلام دوستان من انقدخسته شدم ازصبح که بیدارمیشم یه سره سرپام تا خودشب پدرم درامده دوست دارم همه چیو و ...

سلام عزیزم. آخی میفهمم خیلی سخته. کسی کمکت نمیکنه؟؟ فکر کنم بیشتر بیخوابی آدمو اذیت میکنه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
بنظرت شربت گریپ میکسچربهتره یا کولیک اید؟

سلام فائزه جون خوبی؟ پسرگلی خوبه؟؟

من پسرمو که دکتر بردم برای دل دردش هنوز یک ماهش نشده بود قطره کولیف گفت بده بهش، گفت این تا یک ماهگی خوبه. الان از یک ماه به بعد بهش گریپ میدم هر۸ساعت ۲سی سی. بهش ساخته یکم آروم تر شده. البته بگم من پسرم دل دردش اونجور شدید نیست که بخاد مدام گریه کنه. گریه میکنه ولی کم، بیشتر زور میزنه و باد ول میکنه😂😂خوابش هم خیلی سبکه متاسفانه همش بیدار میشه تو خواب هم خیلی سروصدا میده بخاطر همین دل دردشه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2738
سلام فائزه جون خوبی؟ پسرگلی خوبه؟؟ من پسرمو که دکتر بردم برای دل دردش هنوز یک ماهش نشده بود قطره کو ...

دقیقا پسر منم همیطوره.الان ۲۸روزشه و نزدیک یه هفته اس گرایپ واتر بهش میدم ولی باز نفخ شدید و زور خیلی میزنه مخصوصا تو خواب.شکمش باد میکنه و مثل سنگ میشه نمیدونم چی بدم که خلاص بشه از این همه نفخ و دلپیچه  

دلم به پسرم خوشه...
بازخوبه یکم کوتاه اومده شوهرم همچنان سر موضعش هست

انشالله از شما هم کوتاه بیاد

خدایا هزاران بار شکرت،برای نی نی های توی راه و تموم چشم انتظار های نی نی(اللهم صل علی محمد وال محمد)
سلام دوستان من انقدخسته شدم ازصبح که بیدارمیشم یه سره سرپام تا خودشب پدرم درامده دوست دارم همه چیو و ...

وای دقیقا حال من همینه . دیشب تا ۴ و نیم صبح بیدار بود و جیف میزد دلم می خواست فقط گریه کنم و به شدت هم خوابم می اومد . ان شالله این روزا زودی بگذره و بچه هامون بزرگ شن تا یکم راحت شیم

سلام عزیزم. آخی میفهمم خیلی سخته. کسی کمکت نمیکنه؟؟ فکر کنم بیشتر بیخوابی آدمو اذیت میکنه

سلام قوربونت چراگاهی اوقات شوهرم ومادرم ولی بازبیشترکارهابه عهده خودمه

وای دقیقا حال من همینه . دیشب تا ۴ و نیم صبح بیدار بود و جیف میزد دلم می خواست فقط گریه کنم و به شدت ...

اره ایشالله ایشالله مثل کابوس میمونه کارزیادوغذاپختن بی خوابی وخستگی واسترس کرونا ومرتب کردن خونه واای واقعاادم درمونده میشه ایشالله نی نی هامون بزرگ بشن مایه نفس راحت بکشیم😔😔

عزیزم فرق این شربت هایی که گفتی چیه اخه من پسرموبردم یه دکتربهش کولیک ایددادبعدبردم یه دکتردیگه کولی ...

فکر نمی‌کنم چندان فرقی داشته باشن 

اینایی که تو اسمشون کولیک هست خب مشخصه واسه درمان کولیک هستن دیگه 

شاید شرکت تولیدی‌شون متفاوته، بعدم اینکه هر دکتری معمولا یه سری داروهایی که براش شناخته شده هستن و نتیجه شونو دیده نسخه میکنه

مثلا دکتر ما واسه سرماخوردگی هامون همیشه آزیترومایسین میده، آموکسی سیلین و آموکسی کلاو هیچ موقع نداده😂

یا مثلا واسه اسهال و استفراغ همیشه اندانسترون، دی سیکلومین، کیدی لاکت، و هویج پلو هم سفارش میکنه 

من دیگه کمتر بچه ها رو دکتر  میبرم خودم حفظم نسخه دکتره رو😂

2706