2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
مامانا شماها چنبار توی هر وعده بهش شیر میدین؟من پسرم۲۵روزشه تقریبا ۲ساعت طول میکشه تا شیر بخوره و بخ ...

هر بچه متفاوته و بازم يه بچه تو روزاي مختلف و حالتاي مختلقش  متفاوته

فقط از ٣ ساعت بيشتر نشه تو سن پسرت،و زود به زود مثلا هر نيم ساعتيا يك ساعت هم ندي بهتره چون دلدرد ميشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
آره خوندم  آخه من چند روز یه بار میام تاپیک  تابخاد صفحات عقب مونده رو بخونم و جواب بدم ...

قربونت 😁

کمر و پهلو و پاهام کمکی درد دارن از خدا میخام تا فردا رفع بشه راحت شم

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انقباض داشتم نه اونقدر که بخان سرم های مسکن بزارن برام دوتا بیشتر حق ندارن که یکش خیلی اروم میکنه یک ...

خوب چرا آمپول زدن روال كاريشونه يا درخواست خودت بود؟؟؟

يادمه فدراجون ميگفت روند زايمانو كند ميكنه

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
خوب چرا آمپول زدن روال كاريشونه يا درخواست خودت بود؟؟؟ يادمه فدراجون ميگفت روند زايمانو كند ميكنه

من میخاستم بدون درد زایمان کنم و با این روش باید دهانه رحم ۵ سانت باز بشه بعد شروع کنن مال منم ۵ سانت شد از دکتر خبری نبود وقتی ۱۰ سانت باز شد اونوقت دکتر تازه سرو کلش پیدا شد اونم کاش نمیزد هر چی بهش گفتم نمیخام انگار میخاست شانسشو امتحان خدا خدا ازش نگزره

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
تاثیر داره کولیک اید؟

نمیدونم.بس پسرم گریه میکنه دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
قربونت  منم بد نیستم بجز یه مقدار بی‌خوابی و کمر درد و یکسره درحال شیر دادن یا تو بغل چرخوندن ...

من دیگه خیلی بدتر از توام باورکن.از سرشب تاحالا فقط لالایی خوندم و تکونش دادم وچرخوندمش که بلکه کمتر جیغ بزنه الانم چشامو به زووووور باز نگه داشتم🥴آخرش از بی خوابی و خستگی میمیرم

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  

سلام مامانای گل خوبین نینیا خوبن،من زیاد وقت نمیکنم بیام تاپیک همش مهمون دارم و رسیدگی ب نینی الانم نیمه خواب دارم تایپ میکنم😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

بچه ها قطره بیلی ناستر،برا زردی کسی داده برا نینیش؟دکتر گفته باید ۸قطره با آب جوشیده گرم،قاطی بشه حالا نمیدونم چ مقدار آب ،اگ کسی استفاده کرده راهنمایی کنه لطفا مرسی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
من دیگه خیلی بدتر از توام باورکن.از سرشب تاحالا فقط لالایی خوندم و تکونش دادم وچرخوندمش که بلکه کمتر ...

من جای لالایی صدای سشوار و قطار و آب.... اینا میذارم

فقط چون مامانم براش لالایی میخونه گاهی وقتا منم یه کم میخونم که لالایی خونش کم نشه 😂😂😂😂

کم کم دارم براش گنجشک لالا  رو از گوشیم پخش میکنم که بهش عادت کنه از این به بعد واسه خوابش اونو بزارم 

بچه های آبجیم با همین گنجشک لالا میخابن خیلی راحت و خوب 

بچه ها قطره بیلی ناستر،برا زردی کسی داده برا نینیش؟دکتر گفته باید ۸قطره با آب جوشیده گرم،قاطی بشه حا ...

آره من تا پنج روز میدادم هر هشت ساعت سه قطره 

اون سه تا قطره رو می‌ریختم تو قاشق غذاخوری یه قطره چکون کامل آب گرمم می‌ریختم تا رقیق بشه بعد میدادم بهش 

آخه قطره انگار تنده، بار اول انداختم دهن امید بچم یه حالی شد که نگو دهنشو قفل کرده بود و نه میتونست گریه کنه نه دهنشو باز کنه🤦‍♀️

آب گرم بیشترم بدی چیزی نیست که، ادرار زیاد میشه فقط😂

من تقریبا هر روز بهش میدم چون قطره ویتامین و شربت گریپ میکسچر هم با آب بهش میدم 

من جای لالایی صدای سشوار و قطار و آب.... اینا میذارم فقط چون مامانم براش لالایی میخونه گاهی وقتا من ...

منم گاهی وقتا همین گنجشک لالا رو میزارم حالادیگه میخوام کم کم عادتش بدم وقتی خوابش میاد خودش بخوابه بدون اینکه کسی لالایی بخونه یاتکونش بده تنهااشکالش اینه که اگه پستونکش بیفته کلافه میشه میزنه زیر گریه 

2706