2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526028 بازدید | 57082 پست
خداروشکر ماخوبیم .آقاپسرهم تخت خوابیده و کلا در حال استراحته قصد اومدم نداره انگار.توچطوری خوبی؟

خداروشکر، ای جونم😍 خب طفلی جاش تنگ شده خسته شده دیگه، میاد انشاا... تیکرت درسته طبق چی زدی؟ 

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهرسا جون  واقعا همه ی اطرافیانم هم بخاطر ضعفی ک دارم میگن خوبه ک سز نشدم  خودم هم الان ...

اره واقعا با بچه کوچیک اونم سه تا واقعا سخته،خدا بهت صبر و تحمل بده مرضیه جون

به اون طفلکی ها هم کمی ارامش😁که منجر به کتک‌ خوردن نشه😅

البته کتک مامان گله🤪🤗

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
خداروشکر، ای جونم😍 خب طفلی جاش تنگ شده خسته شده دیگه، میاد انشاا... تیکرت درسته طبق چی زدی؟ 

پریودیم و ان تی یه تاریخه .طبق اینا زدم

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2728
دوستانی که آنلاینن .من دوشبه حدود نیم ساعت شکمم عین سنگ سفت میشه و قسمت بالای شکمم که میفته رو به رو ...

ممکنه انقباض باشه، وقتی این شکلی میشه اگه بچت تکون بخوره یعنی خودشو جمع‌کرده فشار میاره

اگه تکون نخوره یعنی اتقباضه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
انگار شکمم میخواد پاره بشه .من نمیدونستم از چیه روغن زیتون میمالیدم 😅

😂

درد زایمان میتونه باشه ولی کاذبه، درد اصلی تایم خاص نداره که فقط شب باشه، هر لحظه ممکنه بگیره ول کنه.شاید معده ات سنگین هست

به آنهایی که «قدردان» بودنت نیستند؛ نبودنت را هدیه کن...!
توی ی تایم خاص اینطوری میشی؟ 

بنظرت چرااینطوری میشم؟

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2740
ممکنه انقباض باشه، وقتی این شکلی میشه اگه بچت تکون بخوره یعنی خودشو جمع‌کرده فشار میاره اگه تکون نخ ...

نه تکون نمیخوره .نمیدونم والا

ن بستری نبود 39 هفته  وزنشم 2950 بود  بنطرت شیرخشک رو تیرویئد تاثیر بذاره  امروز ش ...

نه تاثیری نداره

تیروئید خودت کم کار بود تو بارداری؟

صبرکن تا مطمئن بشی بالاس بعد دکترت میگه چیکار کنی

خانوما میگم ممکنه بچه با حرکات شدید کیسه ابو بترکونه؟؟از عصر خیلی بد حرکت میکنه و کمر درد دارم 

اصلشم همینه دیگه😬با حرکاتش میترکه

😂 درد زایمان میتونه باشه ولی کاذبه، درد اصلی تایم خاص نداره که فقط شب باشه، هر لحظه ممکنه بگیره ول ...

نه اصلا قسمت معده م نیست .فاصله داره .قشنگ میفهمم درد از داخل نیست لایه های شکمم درد میگیرن

2706