2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
اخه من ترشح اصلا ندارم،البته سینه هام بزرگ نیستن معمولی ،نگرانم اصلا شیر نداشته باشم

نگزان نباش 

هنوز خیلی زوده واس ترشح وقت داری فعلا 

ممکنه اصلا ترشح ام نداشته باشی ،ربطی ب سایز نداره عزیزم 

بعد زایمان شیرت میاد حالا ممکنه اولش یخرده کم باشه که طبیعیه

تو شدی 🌙من👶❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز اصن خبري نبوداااا چندبار اومدم اما هربار يه صفحه رفته بود جلو....

يعني چي شده؟؟ تلگرامو بيخيال اينجا فيض ببريم از اطلاعات

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
2731
فدات😘منم دوسانت باز شدم😭😭

چطور اینطورشد🙄چرا من باز نمیشم😅

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
بخور حتما  من امروز زایشگاه بودم رفتم برای معاینه  دهانه رحم بسته بود بهم گفتن گل گاوزبو ...

منم فردا معاینه دارم

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
خانوما من امروز رفتم سونوگرافی ۳۷ هفته وزن نینی ۲۸۵۰ بود دکتر گفت وزنش کمه مال شما چطور بود وزنشون؟؟ ...

طبق جدول وزن كه كاملا طبيعيه و نرماله 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
خب اینکه خوبه  گریه چرا  برو‌پیاده روی  ورزشا رو‌انجام بده  انشالله بسلامتی ...

من از طبیعی وحشت دارم😰

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
اها برا این نگرانی  توکل بخدا  نگران نباش خدا ک‌تا الان برات حفظش کرده از این ب بعدشم‌مو ...

ممنون عزیزم❤💚

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
چطور اینطورشد🙄چرا من باز نمیشم😅

نمیدونم والله 

اون که باید باز شه نمیشه اونیم که نباید باز بشه دو سااانته😐😐

ﺧﻨﺪﻳﺪﻥ ﻳﮏ ﻧﻴﺎﻳﺶ ﺍﺳﺖ

ﺍﮔﺮ ﺑﺘﻮﺍﻧﻲ ﺑﺨﻨﺪﯼ ﻭ ﺑﺨﻨﺪﺍﻧﯽ

ﺁﻣﻮﺧﺘﻪ ﺍﻱ ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻧﻴﺎﻳﺶ ﮐﻨﻲ

ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺗﺮﻳﻦ ﺭﺍﻩ

ﺑﺮﺍﯼ ﮔﻔﺘﻦ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺍﺳﺖ

ﺷﺎﺩﻱ ﺍﮔﺮ ﺗﻘﺴﻴﻢ ﺷﻮﺩ

ﺩﻭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ

ﻳﺎﺩﺗﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎﻱ ﺧﻨﺪﺍﻥ ﻭ ﺷﺎﺩ ﺑﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺷﺒﻴﻪ ﺗﺮﻧﺪ

ﻟﺤﻈﺎﺗﺘﺎﻥ ﭘﺮﺍﺯﺧﻨﺪﻩ صبحتون بخیر🌺🌺🌺

عزیزم نگران نباش بسپاربخدا 😍

ممنون بابت دلگرمیت عزیزم😘😘دیگه برام آمپول تکمیل ریه زدن،فقط نگران وزن نی نی و زایمانم هستم