2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست
نه انقباض كه يه گوشه شكم نيست كل شكم سفت و شل ميشه متناوب البته انقباضاي كاذب رو همه داريم با تغيير ...

نه برای من اینجوری نشده فقط همون یه گوشه هست.

من خوندم نوشته بود وقتی میخان پاهاشون بکشن صاف بشه یا تغییر وضعیت بدن اینجوری سفت میکنن خودشونو.

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
اره

تنت به تن شیرازی ها خورده جواب کوتاه میدی😂😂😂 نکنه خسته ای😂

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونه مامانم اینا روستاس دو ساعت فاصله س .ابان میرم برمیگردم زود.بعد زایمانم تا ۲۰ روز خونه خودمون ...

چندماهگی ختنه میکنی؟

2731
من خونه مامانم اینا روستاس دو ساعت فاصله س .ابان میرم برمیگردم زود.بعد زایمانم تا ۲۰ روز خونه خودمون ...

يعني قبل زايمان اونجا لنگر نميندازي😄😄

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
نه برای من اینجوری نشده فقط همون یه گوشه هست. من خوندم نوشته بود وقتی میخان پاهاشون بکشن صاف بشه یا ...

كاش ني ني بريچ شه همونجوري هم بمونه😆

2740
تو تختم 🤪🤪🤪

عه دقیقا منم😂😂 صبح بلند شدم یه چیزی خوردم دوباره بیهوش شدم. الانم یهو وحشتناک تو خواب پشت پام ماهیچه ش گرفت🤒😭پریدم از خواب انقدر ماساژش دادم تا باز شد. دردش تا باس. نم رفت لعنتی😩

دقیقاااا منم همش تو همین فکرم. ولی از اونجایی که شانس ندارم میدونم که میچرخه😂😂

يعني از چند هفته

چه سوالای سختی از من میپرسی

مغزم الان هنگ میکنه 😂

از سی و دو سه هفته بیا دیگه خونه خودت

چون امکان زایمان از 36 هفته هست

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

ن خوب نیس آدم اذیت میشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
عه دقیقا منم😂😂 صبح بلند شدم یه چیزی خوردم دوباره بیهوش شدم. الانم یهو وحشتناک تو خواب پشت پام ماهی ...

اتفاقا اونم طبیعیه 

من یه جا خوندم ممکنه بگیره عضلات

برای من پیش نیومده 😜

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
بچه هااااا يه نظر سنجيييي بنظرتون تا هفته چند ميشه رفت خونه مامان موند؟اگه يه شهر ديگه باشه ها اخ ...

سلام‌ عزیزم 

والا احتمال زایمان زودرس خیلی خیلی کمه 

وقتی هیچ‌مشکلی نداری از اول بارداری پس مطمئن باش حتی ممکنه تا هفته ۴۲هم نینی دنیا نیاد 

پس شما اگر مشکلی تا قبل هفته ۳۷برات پیش نیاد از هفتی ۳۷و۳۸میتونی بری بمونی 

تا قبل از اون اگر قرار باشه دردت بگیره و زایمان اتفاق بیافته نمیتونی پیشبینی کنی 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
چه سوالای سختی از من میپرسی مغزم الان هنگ میکنه 😂 از سی و دو سه هفته بیا دیگه خونه خودت چون امکا ...

ميخوام برنامه ريزي كنم خب بايد هفته بهم بدي😂😂😂