2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526434 بازدید | 57082 پست

بچه هااااا

يه نظر سنجيييي

بنظرتون تا هفته چند ميشه رفت خونه مامان موند؟اگه يه شهر ديگه باشه ها

اخه ادم ميترسه يهو زايمان زودرس بشه و از دكتر خودش و بيمارستانش دور باشه

بنظرتون از چند هفته به بعد بهتره تو خونه خودمون بمونيم؟؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
اره ميشه زياااد اينجوري كه ميشه پهلو به پهلو شو يا يكم راه برو اگه ميترسي از اين حالتش..سريع خودشو ...

یعنی انقباض و اینا نیست؟ یجا خوندم که شاید سردشون میشه این کارو میکنن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا. نی نی شما هم شده بعضی وقتا خودش رو یجا سفت بکنه؟؟ من نصف شب اومد سمت راست شکمم خودشو سف ...

آره برا منم شده ،طبیعیه عزیزم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
بچه هااااا يه نظر سنجيييي بنظرتون تا هفته چند ميشه رفت خونه مامان موند؟اگه يه شهر ديگه باشه ها اخ ...

من ک از بیمارستان مستقیم میام خونه خودم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2731
یعنی انقباض و اینا نیست؟ یجا خوندم که شاید سردشون میشه این کارو میکنن

نه انقباض كه يه گوشه شكم نيست كل شكم سفت و شل ميشه متناوب

البته انقباضاي كاذب رو همه داريم با تغيير پوزيشن و دوش اب گرم نهايتش بايد اوكي بشه

والا نميدونم اون توو چكار ميكنن من همش حس ميكنم كو نشو ميده بيرون خودشون جمع ميكنه😄😄😄

من ک از بیمارستان مستقیم میام خونه خودم

منمممم

دقيقا چون ميخوام بيام خونه خودم 

نميخوام كه يهو جاي ديگه باشم و برنامه هام بهم بخوره

منمممم دقيقا چون ميخوام بيام خونه خودم  نميخوام كه يهو جاي ديگه باشم و برنامه هام بهم بخوره

ایشالا ب سلامتی زایمان کنی،آدم تو خونه خودش راحتره

بچه ها اسم کمیل چطوره؟

2740
عهههه آفرين بذار كه همه بهش نياز داريم ديگه كم كم 

پاکش کردم .شمابزارین🙄☹

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
من كار كردن واسم خيلي سخت شده يه ناهار بپزم تا دو روز ميوفتم🤦🏼‍♀️بعدش خسته و درد دارم

جدی

من نه اگر پاشم سراغ کارا همه رو انجام میدم 😁

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
بچه هااااا يه نظر سنجيييي بنظرتون تا هفته چند ميشه رفت خونه مامان موند؟اگه يه شهر ديگه باشه ها اخ ...

یک ماه و نیم اخر خونه خودت باشی بهتره

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

من خونه مامانم اینا روستاس دو ساعت فاصله س .ابان میرم برمیگردم زود.بعد زایمانم تا ۲۰ روز خونه خودمون هستیم اگه زردی نداشت میرم روستا تااااا ختنه واکسنش هستم‌.واسه ختنه ش  بیام اگه سختم نباشه میمونم وگرنه برمیگردم پیش مامانم😆

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2706