2737
2734
عنوان

کیا هنوز تو قرنطینه ن؟نکنه فقط منم تو خونه موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون دوری ک با دوچرخه میزنید هم منو بچه هام نداریم😐

ته کوچه مون کوچه باغه خیلی خلوته فقط اونجا میبرمش

بچه م تنهاس خیلی گناه داره

یعنی در این حد خلوته آدم از کنار آدم رد نمیشه فقط گاه گاهی ماشین

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
قرنطینه کجا بود همین الانم سر کارم😖

باورت میشه میگم خوش به حال شاغل ها مجبورن سرکار برن

مجبورن برن بیرون

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
باورت میشه میگم خوش به حال شاغل ها مجبورن سرکار برن مجبورن برن بیرون

مستقیم سرکار به خونه

فقط برای خرید میرم فروشگاه

از قبل عید سمت بازار نرفتم با اینکه مانتو لازم دارم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
منم فقط خرید میرم و پیاده روی اونم جاهای خلوت

انقدر دلم پیاده رویی میخواد که نگو😣😣😣

والا ما هم همچنان قرنطینه ایم ، استانمون هم وضعیتش قرمزه ، والا پوسیدیم تو خونه با دو تا بچه کوچیک ، مردم هم که اصلا عین خیالشون نیست ، فکر میکنن حق الناس شاخ و دم داره ، همین که الکی میرن تو خیابون میچرخن و مریضی رو منتقل میکنن به بقیه حق الناسه دیگه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740
مستقیم سرکار به خونه فقط برای خرید میرم فروشگاه از قبل عید سمت بازار نرفتم با اینکه مانتو لازم دار ...

من خیلی چیزا لازم دارم ولی گفتم تا کرونا تموم نشه نمیرم بگیرم

منم رعایت میکنم

البته موندن تو خونه با بچه یکم سختتره

باهاش بازی های داخل خونه انجام بده

من یه تاپیک گذاشتم و چنتا بازی رو با شکل معرفی کردم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
والا ما هم همچنان قرنطینه ایم ، استانمون هم وضعیتش قرمزه ، والا پوسیدیم تو خونه با دو تا بچه کوچیک ، ...

آی گفتی

شما کجایین؟

ته کوچه مون کوچه باغه خیلی خلوته فقط اونجا میبرمش بچه م تنهاس خیلی گناه داره یعنی در این حد خلوته ...

حب ما بیرون مون خیابونه.من کلاس زبان دخترم شروع شد هرچی فکر کردم دیدم نمیتونم کنار بیام حالا هرچی اونا بگن شرایط اوکی هست ولی ما تو اپارتمانیم دستگیره در و اسانسور و بلاخره الوده اند

البته دروغ چرا🙈 ما کرونا هم نبود قرنطینه کامل بودیم ینی انچنان تاثیری در زندگی مون نگذاشته این قرنطینگی

من عقيدم اينه كه همه از قرنطينه درميان فقط ديرو زود داره يكي از همون اسفند قرنطينه رو جدي نگرفت يكي فروردين يكي ارديبهشت يكي خرداد و الي ...هيچكس تو قرنطينه نميمونه چون نميشه تا زمان نامعلوم قرنطينه موند 

منم رعایت میکنم البته موندن تو خونه با بچه یکم سختتره باهاش بازی های داخل خونه انجام بده من یه تا ...

وقتی روحیه م خرابه حوصله ی بازی باهاش رو ندارم

خیلی بازی کنم یک ساعته

الانم باباش داره باهاش بازی میکنه

طفلک دیگه خودشم تو خونه رو ترجیح میده

2706