2410
2553
عنوان

کیا هنوز تو قرنطینه ن؟نکنه فقط منم تو خونه موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 57 پست
حب ما بیرون مون خیابونه.من کلاس زبان دخترم شروع شد هرچی فکر کردم دیدم نمیتونم کنار بیام حالا هرچی او ...

کلاس زبان من تو واتساپ تشکیل میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من عقيدم اينه كه همه از قرنطينه درميان فقط ديرو زود داره يكي از همون اسفند قرنطينه رو جدي نگرفت يكي ...

وضعیت شهر منم سفید بود میرفتم

متاسفانه روز به روز داره بدتر میشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وضعیت شهر منم سفید بود میرفتم متاسفانه روز به روز داره بدتر میشه

خوب قرار نيست بهتر بشه كه منتظر بموني فقط بايد رعايت كني و نميشه كلا تو خونه بموني همينكه واسه كار ضروري ميري باز از قرنطينه دراومدي ديگه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4083552/معرفی-چند-بازی-برای-بچه-های-۶تا-۱۰-سال?postId=129101934

امیدوارم این دو تاپیک درباره بازی به درد کسی بخوره...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4045662/چند-بازی-ساده-برای-سرگرم-کردن-بچه-ها?postId=128053520

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2720
خوب قرار نيست بهتر بشه كه منتظر بموني فقط بايد رعايت كني و نميشه كلا تو خونه بموني همينكه واسه كار ض ...

شوهرم نمیزاره کاملا میزنه تو ذوق ت میگه با این وضعیت قرمز کجا میخوای بری

وضعیت شهر منم سفید بود میرفتم متاسفانه روز به روز داره بدتر میشه

دقیقا

ما آشنامون پرستاره ، از یکی از مریضا پرسیده بود اینهمه میگن نرین بیرون که کرونا نگیرین ، چرا رعایت نکردی؟

طرف گفته بود حالا گرفتم که گرفتم ، چند روز مریضم بعدش خوب میشم خلاص ، یعنی طرز فکر اینه بعد امروز آمار فوتیا دوباره رفت بالای 100 نفر

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
شوهرم نمیزاره کاملا میزنه تو ذوق ت میگه با این وضعیت قرمز کجا میخوای بری

شوهرتم كم كم بيخيال ميشه افراد كهنسال و افرادي كه بيماري زمينه اي دارن بايد خيلي سفت و سخت قرنطينه باشن وگرنه نميشه كه چند سال همه مملكت بخوابه كه بنظرت با عقل جور درمياد

2714
خوب قرار نيست بهتر بشه كه منتظر بموني فقط بايد رعايت كني و نميشه كلا تو خونه بموني همينكه واسه كار ض ...

کارای ضروری که از اول هم تو تعریف قرنطینه نبوده ، نمیشه که مثلا کسی مواد غذایی یا شوینده و دارو مهره . ولی اینکه توی این وضعیت بری الکی تو بازار و خیابون بچرخی هم واقعا عاقلانه نیست .چند روز پیش یه دکتری تو اخبار میگفت 20 درصد فوتیا افراد زیر 50 سال بدون هیچ مشکل زمینه ای هستن

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
کارای ضروری که از اول هم تو تعریف قرنطینه نبوده ، نمیشه که مثلا کسی مواد غذایی یا شوینده و دارو مهره ...

دكتر و مشاوره و روانپزشك ليزر آرايشگاه از نظر شما كار ضروريه يا نه؟دو ماه اول از نظر من ضروري نبود و بقول شما خريد مايحتاج روزانه ضروري حساب ميومد ولي در بلند مدت جر كاراي ضروري حساب ميشه پس يعني از قرنطينه اومدي بيرون 

دكتر و مشاوره و روانپزشك ليزر آرايشگاه از نظر شما كار ضروريه يا نه؟دو ماه اول از نظر من ضروري نبود و ...

نه والا من هنوزم آرایشگاه و لیزر رو کار ضروری نمی دونم ولی این حرف شما درسته که وقتی قرنطینه طولانی مدت بشه مثلا 6 ماهه یا حتی بیشتر کارای ضروری تعریفش فرق میکنه با یه قرنطینه مثلا دو ماهه . فقط لیست کارای ضروری بیشتر میشه ولی  قضیه 0 یا 100 که نیست که بگیم چون مثلا یه بار رفتیم دکتر دیگه از قرنطینه بیرون اومدیم ، حتی اون موقع هم این رفتاری که الان مردم دارن توجیح نمیشه ، پاساژ گردی و غذا خوردن تو رستوران و مسافرت رفتن و دوره های فامیلی و دوستانه واقعا توجیحی نداره  

تو دوران قرنطینه تهرونی بازی کنید

بازی تهرونی یک بازی باحال ، هیجان انگیز و سرگرم کننده است که میتونی اوقات فراقتتو باهاش پر کنی

باید داخلش مکعب هارو بترکونی و کیف کنی

کلی معمای با حال داره که ازش خسته نمیشی

میتونی با دوستات گروه تشکیل بدی ، چت کنید و رقابت کنی

با تهرونی متوجه گذر زمان نمیشی

همین حالا از لینک زیر دانلود کنید و حالشو ببرید
دانلود بازی