2733
2734
عنوان

پوشکی که جذب بالاتری داره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببم میبندم. بهتر از مای بی بی هستش. نم پس نمیده. ارزونترم هست

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.
2731

من مولفیکس میبندم خوبه البته سایز بزرگترشو میگیرم الان به دخترم سایز ۴ میخوره من سایز ۵ میگیرم بعدم وقتی دندون میخوان در بیارن دستشویی شون تیز میشه هر ۴ ساعت عوضش کن کرم زینک اکساید فیروز بگیر هر دفعه پوشکشو عوض میکنی یه لایه کلفت بمال به زیر پوشکش

پسرمن به مولفیکس و ببم و.... حساسیت داره 

فقط مای بیبی رو حساسیت نمیده 

یه چیز عجیب دریافتم 

قبل اینکه پوشک مای بیبی استفاده کنم با همه پوشک ها سازگار بود 

یه بار که یه بسته مای بیبی بستم بعدش به هر چی پوشک غیر مای بیبی حساسیت داد.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببخشید استاتر یه سوال... کسی هست بچه اش برای دندون دراوردن اسهال شده باشه؟ سبز رنگ...بخشید🙈

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
اون بخاطر اینه که برای ریه اش خوب نیست من خیلی با احتیاط و اروم میزنم که تو هوا پخش نشه

من دیدم روش نوشته کلا استفاده نکردم ازش واسه دفع مورچه ازش یباری استفاده کردم😅😅