2733
2739
عنوان

پوشکی که جذب بالاتری داره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره پسر من اسهال شد ولی ن اون رنگی ولی بیچارم کرد سر دندونش

ببخشید عزیزم پسر من سه روزه اسهاله دکتر هم رفتم دارو میخوره ولی هیچ تغییری نکرده دوباره فردا میبرم دکتر 

اسهال دندون چند روز طول میکشه برای دندونای قبلیش اسهال نداشت ممکنه از دندون باشه؟ 

2728
اره پسر من اسهال شد ولی ن اون رنگی ولی بیچارم کرد سر دندونش

مرسی عزیزم رفتم دکتر دارو داد ولی خوب نشده... مامانم میگه چون سرحاله و تب نداره... یه چیزی دوست داره بکشه به لثه هاش حتما دندون داره در میاره...

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
ببخشید عزیزم پسر من سه روزه اسهاله دکتر هم رفتم دارو میخوره ولی هیچ تغییری نکرده دوباره فردا میبرم د ...

عزیزم پسرمن خیلی اذیت شد تقریبا ۴ ،۵ روز اسهال بود تب کرد ب حدی ک بردمش بهش سرم زدن از ترس کم شدن اب بدنش 

ببین گلم ب پسرت عرق زنیان بده، پودر سنجدی چیزایی ک شکمو سفت میکنه 

شایدم دستش الوده بوده کرده دهنش 

2740
عزیزم پسرمن خیلی اذیت شد تقریبا ۴ ،۵ روز اسهال بود تب کرد ب حدی ک بردمش بهش سرم زدن از ترس کم شدن اب ...

پسرم نه ماه و نیمشه خیلی نگرانم کرده دارو هیچ تاثیری نداشته البته دکتر بازهم میبرم چندماهه ما درگیر دندونیم 

پسرم نه ماه و نیمشه خیلی نگرانم کرده دارو هیچ تاثیری نداشته البته دکتر بازهم میبرم چندماهه ما درگیر ...

بعضی دندون هاشون واقعا اذیتشون میکنن سعی کن خیلی تقویت کنی بچه رو 

الان لثه هاش چیزی بیرون زده؟فقط همون اسهاله الان؟