2737
2739

۲ سال دیگه بهت میگم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثلا کتونی نارنجی نمیپوشم ولی سفید میپوشم . 

مانتو های رنگ روشن میپوشم با شلوار جین . هر چیزی که از نظرم بچگونه نباشه اوکی هست . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤

معمولا مانتو شلوار اداری میپوشن دیگه با یه کفش رسمی و جوراب مشکی شیشه ای ؛ تو اداره محل خدمت من یه خانم اینجور لبتس میپوشه انقدر خوش هیکل و شیک میشه که ادم از دیدنش لذت میبره ( فقط نگید تو مردی و نباید نگاهش کنی) 

مرد هستم و  متاهل  ؛ منطق و انسانیت دو عنصر گمشده این روزها 
من این دوسال بیرون نرم پس😀

علی الحساب به حرف بقیه گوش بدید تا دوسال😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
معمولا مانتو شلوار اداری میپوشن دیگه با یه کفش رسمی و جوراب مشکی شیشه ای ؛ تو اداره محل خدمت من یه خ ...

خخخخخ 

باید خوش اندام باشی تا این لباسای فرم به تنت بشینه

و حتما باید کفش پاشنه دار بپوشی

خخخخخ  باید خوش اندام باشی تا این لباسای فرم به تنت بشینه و حتما باید کفش پاشنه دار بپوشی

بله ،اون خانم هم کفش پاشنه دار میپوشه با جوراب مشکی شیشه ای 👌👌

مرد هستم و  متاهل  ؛ منطق و انسانیت دو عنصر گمشده این روزها 
بله ،اون خانم هم کفش پاشنه دار میپوشه با جوراب مشکی شیشه ای 👌👌

والا چ بادقتین شما. جوراب شیشه ای ام میدونیدچیه؟ معلومه باسلیقه ام هستین

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن