2737
2739
عنوان

کلینیک روانشناسی ویان

515 بازدید | 5 پست

سلام دوستان کسی کلینیک ویان و میشناسه
من واسه مشاوره ازدواج میخوام برم پیش یه روانشناس خوب. چند نفر بهم کلینیک ویان و معرفی کردن میگن تو همه حوزه های تخصصی روانشناسای خیلی خوب دارن. کسی تجربه مراجعه به کلینیک ویان و داشته؟
کسی مشاوره ازدواج رفته تا حالا از تجربش بگه

کلینیک ویان که عاالیه من و شوهرم یه برهه ای به مشکل برخورده بودیم که دنبال یه جای خوب برای زوج درمانی می گشتیم دو سه تا جا رفتیم و عوض کردیم در نهایت اینجا به نظرم بهترین کیفیت مشاوره رو ارائه داد. واقعاا کارشونو بلندن و همه روانپزشکا حرفه ای و با تجربه ان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و نامزدم تو همون اوایل دوره نامزدی باهم خیلی مشکل داشتیم. سر چیزای مختلف بحث میکردیم و واقعا به جایی رسیدیم که با وجود غشقی که به هم داشتیم میخواستیم از هم جدا شیم. اما یکی از دوستام کلینیک روانشناسی ویان رو بهمون معرفی کرد. بماند که چقدر مقاوت کردیم برای نوبت گرفتن اما الان حدود 1 سال و نیم از او ماجرا میگذره و ما زندگیمونو شروع کردیم. میتونم بگم کلینیک ویان ما رو از یه تصمیم اشتباه نجات داد و  بابتش خدا رو شکر میکنم.

کلینیکی که ما رفتیم سمت سعادت آباد بود اما تو میردامادم شعبه دارن. آدرس سعادت آبادشو میذارم اما برای میردامادو باید از سایتشون برداری یا باهاشون تماس بگیری چون ممکنه اشتباه کنم

سعادت آباد، میدان کاج به سمت جنوب، اولین کوچه سمت راست (مقدس یا یازدهم)، ورود با خودرو از خ پانزدهم، پ 3 و 302، ط 3
شماره تماس میرداماد
021- 22904886– 021- 22904887
http://vianclinic.com/

2731

خدایی چه ضایع تبلیغ میکنید قشنگ همه با هم هماهنگ 😆😅😅😅 لامصب آدم اصلا شک نمیکنه 😆😆

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. من یه سایت میشناسم به نام سایت متیس که تشکیل شده از مشاوران در زمینه های مختلف که یه دسته از مشاورانشون در زمینه گل و گیاه تخصص دارند. میتونی ازشون در مورد گیاه اپارتمانیت ابیاری اون ،قلمه زدن و کلی چیزای دیگه کمک بگیری  حتما به سایتشون سر بزن