2733
2739
عنوان

کسی دعایی برا دشمنه حسود سراغ داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 30 پست
ارامش قلبی رو خودت باید پیدا کنی من فقط میتونم انرژی مثبت بهت بگم. یکی با دعا به ارامش میرسه یکی با ...

مرسی عزیزم..واقعا با حرفات آرامش گرفتم...مثل اسمت گلی...یکی از نعمتهای بزرگه زندگیم بدون اغراق میگم دوستای خوبی مثل شماس...امیدوارم تو زندگیت همیشه شاد باشی..ببخشیدا ولی میشه بهم یاد بدی چطور با خدا حرف بزنم..غصه ی خیلی چیزا رو نخورم و شاد باشم..چیکار کنم‌دلم قرص باشه...چیکار کنم.به قولی شاید این خلا بزرگه زندگیم از اینه که بلد نیستم با خدا حرف بزنم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
ارامش قلبی رو خودت باید پیدا کنی من فقط میتونم انرژی مثبت بهت بگم. یکی با دعا به ارامش میرسه یکی با ...

ببخشید یه سوال دیگه هم‌داشتم.خالت که زندگیه پسرشو خراب کرد .الان زندگیش خوبه؟میخوام بدونم چی شده الان؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یه سوال دیگه هم‌داشتم.خالت که زندگیه پسرشو خراب کرد .الان زندگیش خوبه؟میخوام بدونم چی شده الا ...

پسر خالم معتاد شد و چندین بار ترک کرد و مجددا...الانم با وجود سن بالا نه زن داره نه بچه و کاملا منزوی شده.

مرسی عزیزم..واقعا با حرفات آرامش گرفتم...مثل اسمت گلی...یکی از نعمتهای بزرگه زندگیم بدون اغراق میگم ...

نشنیدی میگن خدا از رگ گردن به شما نزدیک تره؟

کافیه اینو از ته دل درک کنی.واقعا مدل خاصی نیاز نیست حرف بزنی.هرجور که راحتی و دوس داری.خواهر من هروقت دلش میگیره یر نماز ساعت ها میشینه گریه میکنه.من میرم لب رودخونه و بی هیچ حرفی فقط به رودخونه نگاه میکنم و تو ذلم حرف میزنم.هردو با خدا ارتباط میگیریم.

2728
پسر خالم معتاد شد و چندین بار ترک کرد و مجددا...الانم با وجود سن بالا نه زن داره نه بچه و کاملا منزو ...

وای چه بد...واقعا میگن چوب خدا صدا نداره...انشاا.. که سرش به سنگ بخوره حداقل بعد از این خوب بشه...ولی خوشحالم که دختر داییت خوشبخت شد

نشنیدی میگن خدا از رگ گردن به شما نزدیک تره؟ کافیه اینو از ته دل درک کنی.واقعا مدل خاصی نیاز نیست ح ...

چه قشنگ...مشکل من شاید اینه که برا نماز سستم.امتحانش میکنم

وای چه بد...واقعا میگن چوب خدا صدا نداره...انشاا.. که سرش به سنگ بخوره حداقل بعد از این خوب بشه...ول ...

دختر داییم اومد خونه باباش رفت وکالت خوند ۴سال درسشو خوند بعدم رفت توی یه دفتر کارکرد بعدشم ازدواج کرد الان خونه خودشه.

دختر داییم اومد خونه باباش رفت وکالت خوند ۴سال درسشو خوند بعدم رفت توی یه دفتر کارکرد بعدشم ازدواج ک ...

خدارو شکر

2738

قران نصب کن رو‌کوشت صوت همه سوره ها رو‌دانلود کن صبح که پا میشی از اولین صفحه قران پلی کن روزی سه چهارتا صفحه باصدای بلند تو خونت پخش بشه ارامشت تصمین شدست تا فردا صبح☺️☺️☺️☺️

دعای سمات بخون دشمنات خار میشن اونجایی که گفته انتقام مرا از فرزند فلانی بگیر اسم دشمنتو بگو

همیشه میشه خوند

قران نصب کن رو‌کوشت صوت همه سوره ها رو‌دانلود کن صبح که پا میشی از اولین صفحه قران پلی کن روزی سه چه ...

ممنونم.چششم حتما امتحان میکنم

معمولاغروب جمعه میخونن گوگل سرچ کنید براتون توضیح میده

ممنونم خدا حاجتتو روا کنه.

2706