2726

.اقداماته قانونی انجام دادم اما.میخوام‌پشیمونیو سر شکستگیه شوهرمو ببینم...و میخوام هلاک اون دشمنی که خونمو ویرون کردو ببینم..کسی دعایی سراغ نداره

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سوره ناسو فلقو هر روز میخونم

عالیه

کافرون و توحید هم بخون کاملشون کن

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
 از دعا نویس بگیر دقیقاً برای چی میخوای؟

برای همسری که همش خطا میکنه..برای مادرشوهری که همش آتیش میندازه وسط زندگیم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

سلام مارال خانومی جون.من از موقعی که بچت بدنیا اومد و مادرشوهرت خونت بود پیگیرت بودم عزیزم.برای همین تاحدودی در جریان اتفاقاتی که برات افتاد هستم.حق کاملا با شماست.درک میکنم الان پر از نفرت و کینه هستی و هرروز با دیدن پسرت که پدری بالا سرش نیست ناراحت میشی اما آبجیه ی قشنگم دعا چاره ی کارت نیست.

باور کن من هرموقع از ته دل چیزی رو سپردم به خدا به بهترین شکل حل شد.حتی اگه کسی بهم ظلمی کنه و کاری از دستم برنیاد میسپارم به خدا و تا الانش که به شما پیام میدم ضرری نکردم.

دعا گرفتن برای دیگران به خود شخص هم آسیب میزنه.زندگی قشنگ خودت و پسرتو بخاطر کینه ی افراد بی ارزش خراب نکن.

بذار پاک بمونی.

تا اونجا که میتونی برای گرفتن حقت تلاش کن اما دعا گرفتن و پیش دعا نویس رفتن اشتباه محضه.یه چیزی میدونم که میگم.

سلام مارال خانومی جون.من از موقعی که بچت بدنیا اومد و مادرشوهرت خونت بود پیگیرت بودم عزیزم.برای همین ...

بله درسته عزیزم..من بعد از ازدواجم سعی کردم..راهی رو که خدا نشون داده رو برم...حتی روزی که از خونم به ناحق بیرونم کردن..قبلش تو عیده غدیر با همسرم قولو قرار گذاشتیم که به خاطره بچه هم که شده به هم احترام بزاریم..اما اون ده روز بعده عهدو پیمانش خیلی بی جهت کثیفترین فحشارو داد..کتکم زد.و از خونه بیرونم کرد ...یادمه بهش گفتم تو عهدتو شکوندی.یادت باشه حتی تو این لحظه هم احترامتو نشکوندم...اما راستش دلم میسوزه که بدی نکردمو بدی دیدم.حتی الانم خدارو بالاسرم میبینمو خطا نمیکنم.الانم نمیدونم به کدومین گناه این بلاهارو سرمون آورده...خانومیه گلم لطفا اگه شما راهه مناسبی برا آرامشه قلبم داری بهم بگو چون خیلی به آرامش نیاز دارم

بله درسته عزیزم..من بعد از ازدواجم سعی کردم..راهی رو که خدا نشون داده رو برم...حتی روزی که از خونم ب ...

از من بپرسی شوهرت یا اختلال روانی داره یا دعا و جادو شده.خاله ی خودم زندگی پسرش رو همینطور خراب کرد.اما باورکن پسرخالم خیری ندید از زندگیش.تمامش باعث و بانیش خالم بود.هنوز هم قبول دار نیست که اشتباه کرده متاسفانه.

خانوم پسرخالم دختر دایی منه (ازدواج فامیلی بود) وقتی به روزای سخت اون فک میکنم میبینم اونم زیاد سختی کشید البته بدون بچه.

دختر دایی منم لخت و بی وسیله اومد خونه باباش.حتی طلاهاشم بهش ندادن لباساشم ندادن.هیچیه هیچی.۳سال طول کشید تا جدا شد.نمیدونم بگم چطور به ارامش رسید اما رسید.و همه فهمیدن بازنده اصلی پسرخالم بوده.ینی میخوام بهت بگم زمان یک سری مسایل رو حل میکنه.

شوهر شما الان هیچییی ندازه.نمیدونم چرا فک میکنی داره خوش میگذرونه.تمام چیزی که میبینی ظاهر سازیه

ارامش قلبی رو خودت باید پیدا کنی من فقط میتونم انرژی مثبت بهت بگم.

یکی با دعا به ارامش میرسه یکی با گریه یکی با انتقام(که از قدیم گفتن کسی که بخاطر انتقام برای کسی قبر میکنه باید دوتا بکنه یکی هم برای خودش)

یه چیز دیگه هم بهت بگم

شما میگی میسوزی از اینکه اون بی احترامی کرد اما شما نکردی و خیلی دوس داری خدا جوابشو بده‌...اول اینکه حساب و کتاب خدا با انچه که تو ذهن ماست فرق داره.دوم اینکه شاید خدا بجای اینکه چیزی زو از اون بگیره صدچیز به شما بده و پاداش خانومی کردنت رو بگیری‌

2706