2737
2739
عنوان

های😐

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش من ناراحتم کلا سعی میکنم چیزی برام مهم نباشه مخصوصا مجازی اما ناراحت شدم  گفتم عکس بذاری ...

من مربی پیش دبستانی هستم یه روز بچه ها داشتن باهم دعوا میکردن یکی به اون یکی گفت سیاه

اون یکی هم بهش گفت عینکی

منم تریپ معلم باتجربه برداشتم

بهشون گفتم هرکسی صورتش یه طوریه مثلا یکی سفید یکی سبزه ست یکی عینک داره یکی نداره

مثلا بینی من بزرگه

بعدش بچه ها شروع کردن هرچی عیب تو صورتم بود بهم گفتن تا چندروز افسردگی داشتم😢

2728
من مربی پیش دبستانی هستم یه روز بچه ها داشتن باهم دعوا میکردن یکی به اون یکی گفت سیاه اون یکی هم به ...

حق داری حالا شاید زیباترین باشی شما ولی خب ی دختر حساسه روچهرش دلم گرفت اصن 

🌹🌹♥️

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
چقد شما مهربونی🎈♥️اصن الان هی تو ایینه خودمو نگا میکنم مگه چشه برم عمل کنم صورتمو بعد میگم مگ بچه ا ...

فدا گلم😘😘😘

الان همه خودشون و میکشن صورتشون چاق بشه یکیش خود من والا

واسه به سلامت دنیا اومدن کوچولوم دعا کنین😍😍😍😍❣🌹
ب بقیه اهمیت نده گلم حسودی کردن

اخه خب صورت تپل مگه چشه 

چهارکیلو کم دارم صورتم داره میترکه هرچیییبب میخورم ورزش میکنم هی صورتم تپله حتی تو فامیل چو انداختن فلانی دارو میخوره بدنش لاغره صورتش تپل 

😔😔

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706