2733
2734
عنوان

های😐

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر خالم یه سال ازم کوچیکتره از وقتی مجرد بود میگفت چرا شوهر نمیکنی؟ الانم یه ساله عروسی کرده هردفعه منو می بینه میگه اووو کی شوهر میکنی.پسسسس نمیدونم چی بش بگم تا گالشو ببنده

ژاله ژوله هستم  خواهر امیر مهدی ژوله   
2728
بچه ها می پر گارو می بینه من نمیبینم فقط یکی دوقسمت دیدم می خوام ببینم اونجایی که بهرنگ علویدخترا ر ...

زهره رفت تو کما

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
راستش من ناراحتم کلا سعی میکنم چیزی برام مهم نباشه مخصوصا مجازی اما ناراحت شدم  گفتم عکس بذاری ...

فدا سرت باابا اینجا مجازیه هرکی یه چیزی میگه تو به دل نگییر😊

واسه به سلامت دنیا اومدن کوچولوم دعا کنین😍😍😍😍❣🌹
2738
نگی بشا😂

پس چی کنم😭😭😭

البته اصلا نمیتونم بگم

به زور سلام میکنه بهم

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
فدا سرت باابا اینجا مجازیه هرکی یه چیزی میگه تو به دل نگییر😊

چقد شما مهربونی🎈♥️اصن الان هی تو ایینه خودمو نگا میکنم مگه چشه برم عمل کنم صورتمو بعد میگم مگ بچه ای ب حرف بقیه باشی 😔☹️

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706