2752
2734
عنوان

شوهرم خالمو راه نداد خونمون

755 بازدید | 35 پست

خیلی ناراحتم الانم دعوام شده توی اتاق بقلی خوابیدم خالم دو روز پیش رفتن عروسی عروسیه پسر خاله ی شوهر خالم بود بعد من زنگ زدم گفتم خاله کجایین گفت اومدیم عروسیو شوهرم گفت بگو نرن و خظر ناکه ولی خب رفتن بعد امروز بود خالم زنگ زد گفت کجایی دلم برات تنگ شده و  شاید امروز با مهلا دخترش بیان خونمون بعد گفتم باه بزار حالا هماهنگ میکنیم بعد از ظهر بود ب تلفن خونه زنگ زد شوهرم برررداشت نزاشت من زنگ بزنم گفت نیاین بهتره توی این وضعیت یعنییی مننن اببب شدممم رفتم توی زمییین تباااه شدماااا 

هممون باید بریم چند واحد دلجویی پیش سعدی پاس کنیم فقط اونجاش که میگه                     ای سرو خوش بالای من   ای دلبر رعنای من                                                                         لعل لبت حلوای من        از من چرا رنجیده ای؟                                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

کار خوبی کرده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

خب والا منم میترسم یکی بره جمع شلوغ بعد پاشه بیاد خونم خودشو بمالونه رو مبل و همه جا😓  اگه خدایی نکرده مبتلا باشن چی😑

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

كار خوبي كرد، من از مادرشوهرم گرفتم از بدن دردم دارم ميميرم اگه ميگفت مريضم منم نميرفتم بدبخت نميشدم

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️

میدونم واقعا شرایط خیلی بدیه منم بودم حس تو بهم دست میداد ولی از اون طرفم کار شوهرت درست بوده البته خود خاله ت باید میفهمید و خونه ت نمیومد چون الان زمان مهمونی رفتن نیست

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️