2737
2739
عنوان

بچم بی قراری میکنه کمکم میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 48 پست
یه پتوی خیلی نازک رو به حالت قنداقی دورش ببند احتمالا دلتنگی داخل شکم رو میکنه ، احساس نا امنی م ...

منم دوست دارم ب دخترم شیر خشک بدم 

خیلی ضعیفه 

اما اصلا لب ب پستونک و. شیشه شیر نمی زنه 

دو ماهشه

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیز دلم میدونم چی میگی. من دخترم یک ماهشه . تا الان از روز اول همش خواب بود فقط واس شیرش بیدار میشد .

شایدم مشکل از شیرت نباشه خانمی ای کاش دکترش حتما ببری شاید دل درده. واسه زردیشم ببر دکتر نشون بده حتما

ببره همسرت دکتر چکاب کلی بکنه نی نیرو مشکلشم بگه 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2731
عزیزم ریفلاکس داره. ... مطمئنم

دکتر اطفال بردمش...چیزی نگفت بهم...گفتم اینجوریه گفت چون زود ب زود شیرش دادی عادت کرده ک هرلحظه شیر بخوره بهش گلو داد گفت دوساعت یبار شیر بدم بهش و بعدش گلو بدم بهش تا عادت کنه ب دوساعت یبار شیر خوردن....حالا واقعا نمیفهمم چکارش کنم...دوست ندارم ن گلو بدم بهش ن شیر خشک

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
منم دوست دارم ب دخترم شیر خشک بدم  خیلی ضعیفه  اما اصلا لب ب پستونک و. شیشه شیر نمی زنه& ...

باید بهش گرسنگی بدی اگر دلش رو داری

دختر من ۳ روز لب به هیچی نزد من نمیتونستم شیرم رو ادامه بدم  چون مجبور به مصرف دارو شدم در هشت ماهگیش

بعدش مجبور شد شیرخشک بخوره 

...
الهی عزیز دلم میدونم چی میگی. من دخترم یک ماهشه . تا الان از روز اول همش خواب بود فقط واس شیرش بیدار ...

زردی نداشته امروز بردم....دوباره شنبه باید ببرم....امروز دیگه ب گریه افتادم...خودم سزارین شدم خیلی درد دارم بچمم خیلی اذیت میکنه

ولی دکتر گفت نوزاد ده روز اول تولد وزن کم می کنه  الان وزن گیری ملاک شیر کافی یا ناکافی نیست&n ...

بچه منم همینطور بود همش شیر میخواست روز 4بردمش دکتر گفتم شیر خشک بهش بده وزنش کرد گفت شیر خودت خیلیم کافیه لازم نیست شیر خشک بدی

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2740
زردی نداشته امروز بردم....دوباره شنبه باید ببرم....امروز دیگه ب گریه افتادم...خودم سزارین شدم خیلی د ...

الهی!!!!میدونم چقدر سخته خانمی گلم. کسی نیست کمک حالت باشه؟؟؟ تو اصلا نباید از جات تکون بخوری عزیزم 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
دکتر اطفال بردمش...چیزی نگفت بهم...گفتم اینجوریه گفت چون زود ب زود شیرش دادی عادت کرده ک هرلحظه شیر ...

خواب تو برای اون طفل معصوم مهمتر از شیرخشک خوردنشه

حیف الان هرچقدر بگم بازم مثل اون زمان من میگی دوست ندارم شیرخشک بدم، کاش بفهمیم دیگران تجربیاتشون رو مفت به دست نیاوردن

...
الهی!!!!میدونم چقدر سخته خانمی گلم. کسی نیست کمک حالت باشه؟؟؟ تو اصلا نباید از جات تکون بخوری عزیزم& ...

چرا مادرم و خواهرم هستن اما خوب بچم مدام شیر میخاد و مجبورم ....

خواب تو برای اون طفل معصوم مهمتر از شیرخشک خوردنشه حیف الان هرچقدر بگم بازم مثل اون زمان من میگی ...

الان شما میگی من چکار کنم؟؟ن دوست ندارم شیر خشک بدم بهش ب هیچ عنوان ...چون شیر خشک هیچ فایده ای نداره...بعدم شیر خشک دادم و شیر خودم دیگه نخورد چی؟؟اونوقت تا اخر عمرم خودمو نمیبخشم.....منظورم از اینکه نیم ساعت ارزومه بخابم این بود ک بچم بی نهایت بی قراری میکنه و نیم ساعتم اسایش ندارم ....منظورم صرفا خواب نبود عزیزم

2706