2733
2734
عنوان

بچم بی قراری میکنه کمکم میکنید؟؟

325 بازدید | 48 پست

سلام دوستای گلم بچم پنج روزشه و اصلا خاب نداره همش میخاد شیر بخوره انگار سیر نمیشه هر لحظه گرسنه...خاب هم نمیره ب هیچ کارم نمیتونم برسم بنظرتون چکار کنم؟؟پنج روزه ارزومه فقط نیم ساعت بزاره بخابم....ممنون میشم کمکم کنید

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیرت کمه شاید سیرش نمیکنه.شیر خشک بده بهش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

یه پتوی خیلی نازک رو به حالت قنداقی دورش ببند

احتمالا دلتنگی داخل شکم رو میکنه ، احساس نا امنی میکنه

ولی در نهایت اگر دیدی بازم بیقراره زیره سبز دم کن چن قطره بده شاید نفخ داره

شایدم سیر نمیشه ،شیرخشک بده ،اصلا هم عذاب وجدان نداشته باش که مادر بدی هستی ،مادر بودن به شیرنیست

من هردورو دادم هم شیر مادر هم شیر خشک

...

عزیزم بچت کولیک داره سعی کن حتما بعد از هر شیر دهی عاروقشو بگیری، اگه وزنش از روز تولد تا الان اضاف کرده ینی شيرت سیرش میکنه و لازم به شیر کمکی نیست

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
گالاکتومید بخورید اگر می خواهید خودتون شیر بدید اگر نه شیر خشک کمکی  در ضمن حالا حالاها کار دا ...

چی هست؟؟بیشتر توضیح میدید؟؟

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
عزیزم بچت کولیک داره سعی کن حتما بعد از هر شیر دهی عاروقشو بگیری، اگه وزنش از روز تولد تا الان اضاف ...

ولی دکتر گفت نوزاد ده روز اول تولد وزن کم می کنه 

الان وزن گیری ملاک شیر کافی یا ناکافی نیست 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه