2737
2739

سیل درخواست دوستی که میاد برات😏😏 واقعا چرا به زنای مطلقه این نگاه رو دارن؟ اصلا چرا اینجا انقد مرد هست؟ میخوان بچه بزان؟؟ بیشعورا😒 خیلی ناراحتم از مطلقه شدنم بخاطر اینکه جایی زندگی میکنم که بهمون به چشم لقمه نگاه میشه فقط😭

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟

اونا هَوَلَن هول 

غصه نخور

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

بي فانوسن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا چون شوهر نداری بهت پیشنهاد دوستی میدن اینجا یا هر جا

خودت داری گیری میدی به مطلقه بودنت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

نگاا باز تو تایپیک ی اقایی من گفتم اومدی اینجا بچه بیاری بعد ی مشت دختر خ.ا.ی.ه مال گفتن افکارت قدیمیه چکار داری چرا انقد کوتاه فکری و...

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2738

من قبلا کاریشون داشتم ولی جدیدا فک میکنم اخه ی پسر بچه یا بزرگ چرا باید بیاد تو ی سایت مال زنای متاهل و حامله 🙄

فازشون درک نمیکنم احساس میکنم آدمای خیلی چیپی هستن

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎

چطوری لقمه جون😁😁😁

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
نگاا باز تو تایپیک ی اقایی من گفتم اومدی اینجا بچه بیاری بعد ی مشت دختر خ.ا.ی.ه مال گفتن افکارت قدیم ...

🥴🥴🥴🥴

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706